امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90864
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون حمایت از تولید ملی گفت: بخش زیادی از وقت جلسه امروز این کمیسیون به بررسی موارد مطرح شده در نشست هفته گذشته اعضای کمیسیون با مسئولان و فعالان اقتصادی استان فارس اختصاص یافت.

وی افزود: اگر چه موضوعات در منطقه جغرافیایی استان فارس مطرح شده بود، اما عمدتا موضوعات ملی و به عبارتی، موضوعاتی بود که در اکثر نقاط کشور شبیه به هم هستند و شباهت آن در کل کشور یکسان است، بنابراین بخش اعظمی از وقت جلسه امروز کمیسیون به بررسی محورهای نشست مشترک اعضا با مسئولان و فعالان اقتصادی استان فارس، اختصاص پیدا کرد.

عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس در ادامه با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد موضوعات مطرح شده در نشست اعضای کمیسیون با مسئولان استان فارس در قالب جلسات مشترک با مسئولین مربوطه پیگیری شود، گفت: در این جلسه همچنین مقرر شد که تا حصول نتیجه و ابلاغ آن به استان‌ها و به ویژه استان فارس که میزبان این نشست بوده، کارها پیگیری شده و گزارش آن به کمیسیون ارائه شود.

پور ابراهیمی در ادامه به بخش دیگری از این جلسه اشاره و تأکید کرد: در بخش دیگری از این جلسه، ادامه روند بحث اقتصاد مقاومتی مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در این جلسه مرکز پژوهش‌های مجلس که گزارش جامعی را در مورد سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی احصاء کرده است، به اعضای کمیسیون ارائه کرد و اعضا نیز نقطه نظرات و دیدگاه‌هایشان را نیز در این زمینه مطرح کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از این جلسه معاون وزیر اقتصاد نیز گزارشی از پیگیری لایحه حمایت از تولید ملی که در حال حاضر در کمیسیون اقتصادی دولت در حال بررسی است را به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

انتهای  پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار