امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90877
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسن هاشمی در حاشیه اجلاس معاونین درمان دانشگاههای علوم پزشکی کشور اعلام کرد: در حال حاضر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسن هاشمی در حاشیه اجلاس معاونین درمان دانشگاههای علوم پزشکی کشور اعلام کرد: در حال حاضر با توجه به آغاز به کار طرح تحول سلامت و کاهش چشمگیر میزان پرداختی بیماران به 10درصد، تعداد مراجعان به بیمارستان های تحت پوشش طرح افزایش چشمگیری داشته و بایدبه منظور ایجاد تسهیلاتی که بتواند پاسخگوی بیماران باشد راهکارهایی اندیشید.

وی با اشاره به طرح اعزام نیروی انسانی به مناطق محروم، خاطرنشان کرد: نحوه پرداخت به این نیروها تا به حال موثر نبوده است. در نظر داریم در آینده مشوق هایی را در نظر بگیریم تا بتوانیم اشتیاق برای خدمت در مناطق محروم را در آنها افزایش دهیم.

هاشمی تاکید کرد: در این زمینه امسال بومی گزینی نیز صورت خواهد گرفت. از این طریق می توانیم استعدادهایی را که نمی توانند به مدارج عالی دست یابند را شناسایی کنیم و امکان خدمت را برایشان فراهم نماییم تا مردمی که فرهنگ های مختلف دارند، از پزشکان بومی منطقه خودشان خدمت دریافت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها