امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90878
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت فرانسوی «آلکاتل» به دنبال پیشبرد تلفن‌های ثابت به اتوماسیون خانگی است؛ ...

به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت فرانسوی «آلکاتل» به دنبال پیشبرد تلفن‌های ثابت به اتوماسیون خانگی است؛ دستگاهی که این شرکت طراحی کرده است یک تلفن ثابت هشدار دهنده در مواقع آتش‌سوزی است و متشکل از 3 عنصر شامل آشکارساز دود NF، جبعبه آلکاتل و یک تلفن DECT Alcatel 370 است.
جعبه آلکاتل مسئول هماهنگی تمام اقدامات است و برای هشدار دادن راه اندازی شده است؛ آلکاتل به راحتی به WIFI متصل می‌شود و در اصل یک دستگاه تلفن متصل است.

هنگامی که آتش رخ می‌دهد، صدای آژیر دستگاه بلند می‌شود و از طریق تلفن و سه شماره از پیش تعریف شده به کاربر هشدار می‌دهد؛ این اتفاق ممکن است در نبود شما پیش آید و یکی از شماره‌ها می‌تواند از طریق تلفن به شما ایمیل دهد یا بر روی نرم افزار به کاربر اطلاع دهد.

در حال حاضر این دستگاه در سوپر مارکت‌ها به فروش می‌رسد و بعدها سنسوری مانند نشت آب برای نظارت کامل‌تر و  جهت گسترش به آن اضافه می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار