امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90885
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امین‌رضا لطفعلی‌زاده معاون توسعه شبکه برادران اتحادیه انجمن‌های اسلامی ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امین‌رضا لطفعلی‌زاده معاون توسعه شبکه برادران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در نشست خبری این اتحادیه، اظهار داشت: برنامه‌‌های اوقات فراغت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان مختص تابستان نیست و برنامه‌ها از تابستان هر سال شروع می‌شود و تا تابستان سال آینده ادامه دارد.

وی به خانواده‌ها توصیه کرد که فرزندانشان را در ایام تابستان به هر کلاسی نفرستند و گفت: برخی اولیاء از مسئولیت اوقات فراغت فرزندانشان شانه خالی می‌کنند و مسئولیت تربیت آنها را به دیگران واگذار می‌کنند درحالی که مسئولیت اصلی فرزندان برعهده خانواده‌ها است.

لطفعلی‌زاده گفت: در اتحادیه برای والدین دانش‌آموزان عضو کلاس‌های آموزشی برگزار می‌کنیم و به آنها یاد می‌دهیم که چگونه در پایان فصل تابستان رشد فرزندانشان را ارزیابی کنند تا بدانند چقدر در این ایام، فرزندشان پیشرفت کردند.

مریم ملکی معاون برنامه‌سازی و توسعه شبکه خواهران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به موضوع حجاب و عفاف اشاره کرد و گفت: اعضای تشکل دانش‌آموزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به این موضوع دقت و توجه دارند؛ در این خصوص به دنبال برنامه کلان‌تری برای اعضای اتحادیه هستیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار