امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9089
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش بین المللی «بررسی عملکرد دولت آمریکا در پرتو حقوق بشر و حقوق بشر ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش بین المللی «بررسی عملکرد دولت آمریکا در پرتو حقوق بشر و حقوق بشر دوستانه» 13 آبان امسال برگزار می‌شود و مهلت ارسال مقالات برای این همایش نیز تا 30 مردادماه تمدید شد.

بر اساس این گزارش، این همایش بین‌المللی که به همت سازمان بسیج اساتید و با همکاری دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار می‌شود با هدف بررسی عملکرد دولت امریکا در کشورهای عراق، مصر، بحرین، افغانستان، پاکستان، ایران و یمن و و ارزیابی علمی میزان انطباق آن با حقوق بشر و حقوق بشر دوستانه صورت می‌پذیرد.

بنابراین گزارش، این همایش در سه محور «امریکا و حقوق بشر»، «امریکا و حقوق بشر دوستانه» و «امریکا و تروریسم» و در موضوعاتی نظیر «رفتار دولت امریکا در رابطه با حق تعیین سرنوشت ملت‌ها»، «پیامدهای انسانی و اجتماعی مداخلات نظامی امریکا»، «رفتار دولت امریکا با اسیران جنگی»، «شکنجه در رویه دولت امریکا»، «بررسی رویکرد تحریمی دولت امریکا از منظر حقوق بشر»، «عملکرد دولت امریکا در رابطه با به کارگیری سلاح‌های غیر متعارف»، «بررسی حملات هواپیماهای بدون سرنشین دولت امریکا»، «نقش و مسئولیت دولت امریکا در حمایت از گروه‌های تروریستی» و غیره فراخوان مقاله داده است.

شایان ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با موضوعات مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش و جزئیات بیشتر به سایت www.ushumanrights.com مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار