امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9090
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۰
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه خطاب به اولین همایش نگهداری و ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه خطاب به اولین همایش نگهداری و تعمیرات فاوا سپاه پیامی صادر کرد که متن آن در ذیل آمده است:

نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در تغییر و تحول دنیای امروز واقعیتی انکارناپذیر است، پدیده‌ای نو که در سطحی فراگیر و سرعتی غیرقابل تصور مرزها را در هم نوردیده و با اثرگذاری بر واقعیت‌های زندگی، مهمترین و بزرگترین پیشرفت‌های علمی و پژوهشی را در حوزه‌های مختلف کمک کرده است. ابزاری کارآمد و اثربخش که سال‌هاست دنیای استکبار به رهبری آمریکا در حوزه‌های مختلف از آن استفاده می‌کند.

به نحوی که دشمنان در پرتو این فناوری ضمن توانمندسازی خود در عرصه نبرد سخت، امکان گشودن جبهه جدیدی را نیز در برابر باورها، اعتقادات و ارزش‌های انقلابی‌مان، موسوم به جنگ نرم در فضای مجازی بوجود آورده‌اند.

واقعیت تلخی که تکلیف ما را به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع همه جانبه و هوشمندانه از انقلاب اسلامی تعیین و اراده ما را در رفع عقب‌ماندگی‌ها تقویت می‌کند.

جمهوری اسلامی برای حضوری مؤثر و مقتدر در عرصه جهانی و تحقق بخش اعظمی از چشم‌اندازهای ترسیم شده در افق بیست ساله کشور که از موارد مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب است، مستلزم توجه جدی به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

حوزه‌ای حیاتی که سپاه پاسداران نیز در راستای توانمندسازی خود در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و کمک به تحقق اهداف و انتظارات فرمانده معظم کل قوا به ویژه در دهه عدالت و پیشرفت در قبال آن وظیفه‌ای خطیر برعهده دارد.

وظیفه‌ای که تحقق آن مستلزم نقش‌آفرینی جدی آحاد همکاران حوزه فاوای سپاه به عنوان سرپنجه و پیشگام این نهاد انقلابی در این حوزه می‌باشد. در این میان نگهداری و تعمیر مناسب، به هنگام و مبتنی بر دانش تجهیزات فاوایی، ماموریت بسیار مهم فاوا سپاه است که تحقق درست آن در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه موجود می‌تواند علاوه بر خودکفایی و توانمندسازی سپاه پاسداران، نقش حوزه فاوا را نیز در تحقق شعار حماسه اقتصادی به طور چشمگیر برجسته سازد.

در پایان با تشکر و قدردانی فراوان از تلاش‌های همکاران مبتکر و خلاق فاوا در برگزاری اولین همایش نگهداری و تعمیرات فاوا، توجه متولیان و مدیران این حوزه و به ویژه معاون محترم فاوای سپاه را نسبت به ایجاد، تقویت و توسعه مناسب شبکه نت تجهیزات در سراسر سپاه در پرتو تربیت نیروی انسانی ماهر، استفاده از تجارب ارزشمند دوران دفاع مقدس و تجهیز و استانداردسازی مراکز و کارگاه‌های این حوزه، مبتنی بر نیازهای فنی و عملیاتی سپاه در حال و آینده جلب می‌نمایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها