امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90920
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، به دنبال تهدیدات «خلیفه حفتر»، سرلشکر بازنشسته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، به دنبال تهدیدات «خلیفه حفتر»، سرلشکر بازنشسته ارتش لیبی علیه اتباع ترکیه و قطر که در لیبی اقامت دارند و دادن 48 ساعت مهلت برای ترک این کشور، اتباع این دو کشور خروج از لیبی را آغاز کردند.

براساس این گزارش‌ کنسولگری ترکیه در بنغازی بر روند خروج 250 تبعه این کشور که در جنوب لیبی زندگی می‌کردند، اشراف و نظارت دارد. این افراد به دلیل بسته شدن فرودگاه بین المللی بنغازی درپی حوادث جاری در این شهر مجبور به ترک لیبی از راه زمینی شده‌اند.

از سوی دیگر سفارت ترکیه در طرابلس نیز اعلام کرد که اتباع این کشور درحال خروج از طرابلس به صورت مستقیم به سمت استانبول هستند، این درحالی است که براساس اعلام سفارت ترکیه در طرابلس اغلب اتباع ترکیه به دلیل ناامنی‌های حاکم بر لیبی پیشتر این کشور را ترک کرده بودند.

خلیفه حفتر به اتباع ترکیه و قطر 48 ساعت از روز شنبه مهلت داده بود که مناطق شرقی لیبی را ترک کنند، در غیر این صورت دستگیر و بازداشت خواهند شد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها