امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90922
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت خارجه سوریه در اولین واکنش به تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی در جولان سوریه، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت خارجه سوریه در اولین واکنش به تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی در جولان سوریه، اعلام کرد که این حمله هوایی نقض آشکار حقوق سوریه است.

بامداد امروز دوشنبه، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در پایگاه خبری خود گزارش داد که جنگنده‌های ارتش این رژیم مناطقی را در داخل خاک سوریه هدف قرار داده‌اند. هاآرتص مدعی شد که در این تهاجم «اهداف نظامی» مورد حمله قرار گرفت.

همچنین روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» نیز گزارش داد که در این حمله، مناطقی در بلندی‌های جولان هدف قرار گرفته است. به نوشته این روزنامه، جنگنده‌های اسرائیلی مواضع نیروهای ارتش سوریه را که در حال نبرد با تروریست‌ها بوده‌اند، هدف قرار داده‌اند.

برخی کارشناسان می‌گویند که این حملات بخوبی نشان‌دهنده هماهنگی رژیم صهیونیستی با گروهک‌های مسلحی است که در سوریه در حال جنگ با دولت و مردم سوریه هستند.

«پتر لرنر» سخنگوی ارتش رژیم‌صهیونیستی نیز این حملات را تائید کرد و گفت که جنگنده‌های این رژیم 9 نقطه در بلندی‌های جولان را هدف قرار داده‌اند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها