امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90968
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، به نقل از روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ‌در آستانه ماه مبارک رمضان نوزدهمین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، به نقل از روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ‌در آستانه ماه مبارک رمضان نوزدهمین ویژه‌نامه تبلیغ از سوی مدیریت فرهنگی سیاسی، معاونت جامعه و نظام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» منتشر شد.

نخستین بخش این ویژه‌نامه به توصیه‌ها و فرمایشات مراجع عظام تقلید و علما اختصاص دارد و در بخش‌های دیگر، به موضوعات فرهنگی و اقتصادی پرداخته شده است.

در بخش دوم با عنوان «جهاد فرهنگی» با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی رهبر معظم انقلاب. مصاحبه‌هایی با حضرت آیت‌الله یزدی، دکتر حداد عادل و حجت‌الاسلام و المسلمین اراکی در این زمینه انجام گرفته است و در ادامه مقالاتی نیز در خصوص تأثیر ماهواره و رسانه‌های دین ستیز بر فرهنگ جامعه و خانواده ذکر شده است.

سومین بخش این ویژه‌نامه به جهاد اقتصادی اختصاص پیدا کرده و در آن مصاحبه‌هایی از حجج اسلام و المسلمین نظری شاهرودی، مصباحی مقدم و دکتر عادل پیغامی با موضوعات اقتصادی و اقتصاد مقاومتی منتشر شده است.

آخرین بخش ویژه‌نامه تبلیغ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شامل اخبار مختلف جهان اسلام به‌ویژه اخبار مرتبط با گسترش اسلام در جهان غرب است.

نوزدهمین شماره ویژه‌نامه تبلیغ جامعه مدرسین حوزه در تیراژ 10 هزار نسخه منتشر شده و در راستای تبیین و تشریح اهداف و دستاوردهای نظام اسلامی، در اختیار مبلغان اعزامی به مناطق مختلف کشور قرار گرفته است.

ضمنا نسخه الکترونیکی این ویژه نامه، در پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه مدرسین در دسترس عموم قرار گرفته است.
انتهای پیام/2258/الف
برچسب ها:
آخرین اخبار