امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90970
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، برنامه تلویزیونی «با اجازه» کاری جدید از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که با محوریت موضوعات حقوقی و اجتماعی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، برنامه تلویزیونی «با اجازه» کاری جدید از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که با محوریت موضوعات حقوقی و اجتماعی جایگزین «شوق زندگی» می‌شود.

این برنامه که تهیه کنندگی آن را الهه بهبودی و رضا منتظری مقدم برعهده دارند، دارای 60 قسمت 50 دقیقه‌ای است و آیتم‌های مختلفی همچون اثر انگشت، دوربین مخفی، دربند، بایگانی، گفت‌وگوی کارشناسی و... را در بر می‌گیرد.

الهه بهبودی تهیه کننده این برنامه که پیش از این تهیه‌کنندگی برنامه‌های جمع ما، غیر منتظره، تازه ها، سپید پررنگ، صبح بخیر کوچولو و... را برعهده داشته است، درباره رویکرد این برنامه به فارس: «با اجازه» رویکردی حقوقی دارد اما با نگاهی اجتماعی و اخلاقی روی آنتن می‌رود و صرفا کارشناس محور نیست. اگرچه در این برنامه بر اساس موضوعات از پیش تعیین شده پیش می‌رویم اما تاکید داریم تا بخش نظرات و پاسخگویی به سوالات مردمی پررنگ تر باشد.

وی درباره تعداد برنامه‌هایی که به یک موضوع اختصاص می‌یابد، ادامه داد: معمولا بازه زمانی یک هفته‌ای برای پرداختن به موضوعات در نظر گرفته می‌شود اما بسته به تعداد زیر مقوله‌های یک موضوع ممکن است دو هفته هم به آن اختصاص یابد.

این تهیه کننده درباره دیگر بخش‌های برنامه افزود: بخش اصلی برنامه میزگردی است که پیمان طالبی آن را اجرا می‌کند و حدود 5 نفر در آن مشارکت دارند که اعم از کارشناس، روانشناس و استاد اخلاق، افراد درگیر و هنرمندانی که آثاری مرتبط با موضوع داشته‌اند، است.

بهبودی درباره آیتم‌های این برنامه اضافه کرد: بااجازه همچنین آیتم‌های متعددی را در بر می‌گیرد که درباره یک موضوع تهیه و تولید می‌شود. در اثر انگشت سراغ کسانی می‌رویم که در مشاغل قضایی کار می‌کنند و به معرفی شخصیت‌ها در این حوزه می‌پردازیم. دوربین مخفی، دربند که گفت‌وگو با زندانیان است، بایگانی که آرشیوی مرتبط با برنامه را شامل می‌شود و... از دیگر بخش‌های مربوط به برنامه است. همچنین چهارشنبه‌ها هم به مهم‌ترین اخبار بخش حوادث اشاره می‌شود.

وی درباره زمان احتمالی پخش این برنامه گفت: بنا داریم تا هفتم تیرماه به مناسبت روز قوه قضائیه برنامه را آغاز کنیم. این برنامه با مشارکت قوه قضائیه روی آنتن می‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار