امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90973
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، انجمن هنرهای نمایشی از معدود موسسات فرهنگی است که اعضای هیات موسس آن متشکل از حسین مسافرآستانه، محمدعلی خبری و سعید ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، انجمن هنرهای نمایشی از معدود موسسات فرهنگی است که اعضای هیات موسس آن متشکل از حسین مسافرآستانه، محمدعلی خبری و سعید کشن‌فلاح به صورت مادام‌العمر بر فعالیت‌ این انجمن به ویژه در عزل و نصب‌ها آن نظارت دارند.

به صراحت در اساسنامه انجمن هنرهای نمایشی ایران قید شده است که هیات موسس با انتخاب هیات مدیره منحل نمی‌شود و همواره بر فعالیت انجمن به صورت دقیق نظرات دارند بنابراین اگر طرح موضوع انتصاب سیداشرف طباطبایی برای انجمن هنرهای نمایشی ایران توسط مدیرکل هنرهای نمایشی و بدون در نظر گرفتن هیات موسس کاملا مغایر با اساسنامه انجمن است.

جای این سوال باقی است که هیات موسس با با استعفای ابراهیم گله‌دارزاده موافقت کرده است و اینکه آیا آنها میل به انتصاب سیداشرف طباطبایی دارند یا فشار مدیرکل هنرهای نمایشی با بابت عقد تفاهنامه بین اداره کل هنرهای نمایشی و انجمن هنرهای نمایشی منجر به چنین اتفاقاتی شده است.

شنیده‌ها حاکی از این است که مدیرکل هنرهای نمایشی مدتی است که از حسین مسافرآستانه موسس انجمن هنرهای نمایشی ایران خواسته تا مدیرعامل انجمن را تغییر دهد.

بر اساس این گزارش گفته می‌شود پس از استعفای ابراهیم گله‌دارزاده از انجمن هنرهای نمایشی ایران، سیداشرف طباطبایی مشاور مدیرکل هنرهای نمایشی گزینه اصلی حضور در انجمن هنرهای نمایشی محسوب می‌شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها