امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90976
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی باقری معاون تولید کانون در این زمینه گفت: اشعار این مجموعه را مهری ماهوتی سروده است و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی باقری معاون تولید کانون در این زمینه گفت: اشعار این مجموعه را مهری ماهوتی سروده است و موسیقی دیگری نیز به لالایی‌های اقوام ایرانی اختصاص دارد که کار جمع‌آوری آن آغاز شده است.

وی همچنین توضیح داد که با برخی شاعران صاحب نام کودک ونوجوان مذاکره‌هایی صورت گرفته تا اشعاری را برای یک مجموعه موسیقی مناسبتی بسرایند. 

باقری که در گردهم‌آیی مدیران کل کانون سخن می‌گفت با اشاره به رکودی که در برخی از بخش‌های تولید کانون به ویژه در حوزه‌ سینما و موسیقی در سال‌های اخیر به وجود آمده است، تاکید کرد که کانون به دنبال تولید آثار فاخر است چرا که خانواده‌ها باید اطمینان داشته باشند که این آثار دارای پشتوانه فکری است.

وی ایجاد تعادل در بخش‌های مختلف تولید را ضروری خواند و گفت تمرکز زیاد بر روی انتشار رمان نوجوان نباید باعث غفلت ما از حوزه‌های دیگری مانند نشر کتاب برای کودکان، سرگرمی و عروسک، فیلم و انیمیشن، تئاتر  و موسیقی شود و تلاش خواهیم کرد در سیاست‌های کلان خود، کانون را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

وی درباره‌ تولیدات استانی در کانون نیز تاکید کرد اگر این آثار خلاق و نوآورانه باشد و با شاخص‌ها و استانداردهای کانون ارایه‌ و در شوراهای تولید تصویب شود، بی‌تردید در چرخه‌ی تولید قرار خواهد گرفت هم اکنون 2 عنوان از سرگرمی‌های استانی در حال تولید است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار