امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90980
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 11
حسین مسافر آستانه مؤسس انجمن هنرهای نمایشی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص انتصاب مدیرعامل جدید هنرهای نمایشی ایران اظهارداشت: من در ...

حسین مسافر آستانه مؤسس انجمن هنرهای نمایشی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس در خصوص انتصاب مدیرعامل جدید هنرهای نمایشی ایران اظهارداشت: من در جریان معرفی فرد جدید برای انجمن‌ هنرهای نمایشی نیستم و از آن بی اطلاعم. قاعدتاً برای انتصاب مدیر جدید به این شکل است که طی یک جلسه‌ای هم تودیع مدیرعامل قبلی و هم معارفه مدیرعامل جدید با نظر و حضور هیأت موسس صورت می‌گیرد ولی تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده و من خبری از مدیرعامل جدید ندارم.

عضو هیأت موسس انجمن هنرهای نمایشی ایران گفت: اگر مدیرکل هنرهای نمایشی موافق تغییر باشد هیأت موسس با آن مشکلی ندارد منتهی بحث پذیرش استعفا و تغییر مدیرعامل باید طی جلسه‌ای با حضور هیأت موسس و مدیرکل هنرهای نمایشی ایران صورت بگیرد بنابراین هیأت موسس باید در جریان تمام تغییر و تحولات باشد و اینکه تصمیم گیرنده نهایی هیات موسس است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هنوز هیچ جلسه و اطلاع‌رسانی درمورد گزینه جدید انجمن هنرهای نمایشی با هیأت موسس صورت نگرفته است.

به گزارش فارس، هیات موسس انجمن هنرهای نمایشی ایران متشکل از حسین مسافرآستانه، محمدعلی خبری و سعید کشن‌فلاح است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها