امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90985
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مصوبات آخرین جلسه این شورا عنوان کرد: فیلم سینمایی «برف» ساخته مهدی ...

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره مصوبات آخرین جلسه این شورا عنوان کرد: فیلم سینمایی «برف» ساخته مهدی رحمانی از چهارم تیرماه به جای فیلم سینمایی «پنج ستاره» به سرگروهی سینما آفریقا به روی پرده سینماهای کشور خواهد رفت.

وی افزود: فیلم سینمایی «ردکارپت» ساخته رضا عطاران نیز به جای فیلم سینمایی «متروپل» از چهارم تیرماه به سرگروهی سینما قدس اکران خواهد شد.

فرجی در خصوص اجرای طرح ویژه ماه مبارک رمضان در سینماها تأکید کرد: در جلسه امروز مقرر شد سینماها در ماه مبارک رمضان و پس از افطار بلیت نیم بهاء به فروش برسانند و بعد از سانس‌های موظف به علت تنوع فیلم، سینماها می‌توانند با عقد قرارداد و اخذ حواله فیلم، فیلم‌های دیگری را اکران کنند.
 
سخنگوی شورای صنفی نمایش اظهار داشت: امسال طرح «اذان تا اذان» که در سال‌های قبل اجرا می‌شد را نخواهیم داشت و به جای آن از اول ماه میارک رمضان طرح ویژه ماه رمضان اجرا می‌شود که در این طرح سینما 6 سئانس موظفی دارند و پس از آن به دلخواه خود می‌توانند فیلم‌هایی خارج از گردونه اکران را به شرط ارائه پروانه نمایش و حواله اکران نمایش دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها