امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90992
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار به مناسبت اکران‌های مردمی «ایران قربانی حقوق بشر» اقدام به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار به مناسبت اکران‌های مردمی «ایران قربانی حقوق بشر» اقدام به انتشار کتابچه‌ای از بیانات مقام معظم رهبری نموده است.

رهبر معظم انقلاب در مناسبت‌های مختلف پیام‌های ارزشمندی پیرامون حقوق بشر و داعیان حقوق بشر داشته‌اند؛  در مقدمه این کتابچه می‌خوانیم: طرح قضیه حقوق بشر از طرف سردمداران امریکا، چه حالا و چه در روزهای قبل، یک دکان و یک وسیله برای استفاده بیشتر بود. اینها به حقوق بشر اعتقاد ندارند. اینها کسانی هستند که در مقابل چشمشان، حکومت صهیونیستی در کشور فلسطین، مردم فلسطین را به بدترین وجهی زیر فشار و کشتار و اختناق و شکنجه قرار می‌دهد و آنها حتّی به زبان، عمل او را محکوم نمی‌کنند.

طرح مسأله حقوق بشر، برای فریب و وسیله فشار است؛ برای این است که اگر خواستند دولتی را زیر فشار افکار عمومی قرار بدهند، با تهمت نقض حقوق بشر زیر فشار قرار بدهند و خودشان را متولی حقوق بشر در دنیا معرفی کنند؛ آن‌جایی هم که لازم می‌دانند، به‌عنوان طرفداری از حقوق بشر، حتّی قوای نظامی وارد یک کشور بکنند و حکومت آن کشور را تغییر بدهند.

لذا دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار با توجه به ضرورت موضوع کتابچه‌ای از بیانات گهر بار مقام معظم رهبری را به صورت الکترونیک منتشر کرده است.

این کتابچه در 9 فصل و 32 صفحه تنظیم شده است.

فصل‌های آن عبارت است از:

•    اسلام بزرگترین پرچمدار حقوق بشر و وظیفه نخبگان

•    دشمنی آمریکا با اسلام وجمهوری اسلامی

•    حقوق بشر آمریکایی

•    حرف دل مدعیان دروغین حقوق بشر

•    رفتار دوگانه حقوق بشر غربی با مسلمانان

•    حقوق بشر به شیوه فرهنگی غربی

•    مدافعین دروغین زیر پرچم‌های حقوق بشر، آزادی، دموکراسی و منافع آنها

•    حقوق بشر غربی جدا از اخلاق و نقض‌کنندگان آنها

•    فرق حقوق بشر اسلامی و غربی

این کتابچه به مناسبت هفته «ایران قربانی حقوق بشر» 6 تا 12 تیرماه و ویژه اکران‌های سراسری «ایران قربانی حقوق بشر» آماده شده است که از اینجا قابل دریافت است.

بنابر این گزارش، بسته «ایران قربانی حقوق بشر» فیلم‌های با موضوع جنایات حقوق بشری آمریکا و غرب در قبال ایران است که اکران‌های مردمی آن در تیرماه در سراسر کشور برگزار می‌شود؛ امکان اکران مردمی این فیلم‌ها برای سایر افراد نیز وجود دارد که علاقمندان می‌توانند برای این کار ابتدا در سامانه اکران‌های مردمی جشنواره عمار به آدرس ammarportal.ir ثبت نام کرده و سپس عدد 655 را به سامانه 30001801 ارسال نمائید؛ تاکنون بیش از 700 اکران‌کننده آمادگی خود را برای اکران این فیلم‌ها اعلام نموده‌اند.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها