امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 90993
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
مسعود میمی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص جدیدترین فعالیت‌هایش گفت: به تازگی نگارش فیلمنامه‌ای اجتماعی به نام «بوگاتی و من» را به پایان ...

مسعود میمی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص جدیدترین فعالیت‌هایش گفت: به تازگی نگارش فیلمنامه‌ای اجتماعی به نام «بوگاتی و من» را به پایان برده‌ام  که یک درام اجتماعی است و در حال مذاکره با کارگردان و سرمایه‌گذار برای ساخت آن هستم.

وی افزود: اخیرا هم تدریس در کارگاه تخصصی فیلمنامه‌نویسی را همراه با کیانوش عیاری،فرید مصطفوی و علی‌اکبر قاضی‌نظام به پایان رسانده‌ام و در حال حاضر نیز به عنوان مشاور و محقق در سریال «ایستگاه همینجاست» به کارگردانی وحید موسائیان مشغول به فعالیت هستم.

میمی که عضو کانون مدیران برنامه‌ریزی و دستیاران کارگردان است در خصوص مشکلات این صنف گفت: یکی از مهمترین عوامل تولید یک اثر سینمایی مدیر برنامه‌ریزی است که نقشی کاملا محوری دارد اما امنیت شغلی و بیمه بیکاری بزرگترین دغدغه اعضای کانون مدیران برنامه‌ریزی و دستیاران کارگردان است.

مدیر برنامه‌ریزی سریال «مختارنامه» ادامه داد: طی بررسی‌های انجام شده متوجه شدیم برای فیلم‌های جشنواره فجر گذشته تنها 30 درصد از اعضای عضو کانون مدیران برنامه‌ریزی و دستیاران کارگردان استفاده شده و متاسفانه تهیه‌کنندگان افرادی خارج از صنف را به فعالیت دعوت می‌کنند که البته کانون هیچ مخالفتی با ورود نیروهای جوان ندارد و حتی خودمان یک آئین نامه داخلی برای چگونگی ورود افراد جدید داریم اما ادامه این روند باعث عدم امنیت شغلی می‌شود و به بسیاری از فعالان صنفی لطمه وارد می‌کند.

وی در خاتمه اظهار داشت: در ارتباط با امنیت شغلی شورای مرکزی انجمن مدیران تولید پیشنهاد تشکیل جلسه‌ای در ارتباط با امضای تفاهم‌نامه‌ همکاری با شورای مرکزی کانون مدیران برنامه‌ریزی و دستیاران کارگردان ارائه داده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها