امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۳:۰۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 91
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۷
تعداد بازدید: 434
عبدالله قندهاری رئیس اداره تولید و نمایش سینمای حرفه‌ای در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: روز گذشته پروانه نمایش فیلم «چه خوبه که برگشتی» به ...

عبدالله قندهاری رئیس اداره تولید و نمایش سینمای حرفه‌ای در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: روز گذشته پروانه نمایش فیلم «چه خوبه که برگشتی» به کارگردانی داریوش مهرجویی  صادر شد. این فیلم هیچ تغییری نسبت بهعبدالله قندهاری رئیس اداره تولید و نمایش سینمای حرفه‌ای در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: روز گذشته پروانه نمایش فیلم «چه خوبه که برگشتی» به کارگردانی داریوش مهرجویی  صادر شد. این فیلم هیچ تغییری نسبت به نسخه‌ای که در جشنواره به نمایش درآمده است ندارد و بدون اصلاح پروانه نمایش دریافت کرد.

وی درباره جلسات صدور پروانه ساخت گفت: این هفته جلسه صدور  پروانه ساخت نداشتیم زیرا از سوی جامعه صنفی تهیه‌کنندگان پرونده‌ای برای دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارایه نشد.

قندهاری درباره درخواست صاحبان فیلم‌ها برای دریافت پروانه نمایش گفت: تعداد زیادی از فیلم‌ها تقاضای درخواست پروانه نمایش دارند که با توجه به درخواست‌‌ها ،اولویت اکران فیلم‌ها و قرارداد صاحبان فیلم‌ها با پخش کنندگان را در اولویت جلسات پروانه نمایش قرار می‌دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها