امروز : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 24
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91000
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره که عصر امروز در کرمان برگزار شد، برگزیدگان با اعلام رای هیئت داوران معرفی شدند.
برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های شعر و داستان به شرح زیر اعلام شدند:
در بخش شعر کودک و نوجوان فایزه زرافشان با اثر «او ظاهرا یک فرد معمولی است، اما ...» از استان یزد رتبه اول، عصمت حاجی‌زاده با اثر «پدر» از استان تهران رتبه دوم، محمد صارمی شهاب با اثر «ایستاده‌ام» از استان همدان رتبه سوم، ثریا عبدی با اثر «به یادگاران جنگ» از استان خوزستان رتبه تقدیری اول، علی سلیمانی با اثر «روزنامه‌ها» از استان همدان رتبه تقدیری دوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش ترانه و سرود نیز فاطمه یزدان‌پرست با اثر «ژاله» از استان مرکزی رتبه اول، روح الله ملک‌زاده با اثر «پدرم(جانباز شهید)» از استان گیلان رتبه دوم، مرضیه فرمانی شره‌جینی با اثر «ترانه2» از استان گیلان رتبه سوم، احسان محمدی با اثر شعر «چهار» از استان اردبیل رتبه تقدیری اول، نیلوفر بختیاری با اثر «نیمکره» از استان تهران رتبه تقدیری دوم معرفی شدند.
همچنین در بخش داستان کوتاه کودک و نوجوان صفورا ابراهیمی خبیر با اثر «آلوچه و جمعه‌های رنگی» از استان تهران رتبه اول، وجیهه نوزادی با اثر «بابای شماره یک» از استان خراسان جنوبی رتبه دوم، سمیرا آرامی با اثر «لعنت بر کسی که اینجا چیزی بنویسد» از استان خراسان رضوی رتبه سوم را دریافت کردند.
در بخش شعر کلاسیک محمدحسین ملکیان با اثر «امام زاده» از استان اصفهان رتبه اول، مریم آرام با اثر «کارگر» از استان چهارمحال بختیاری رتبه دوم، ساجده جبار‍پور ماسوله با اثر «یک» از استان گیلان رتبه سوم، محسن کاویانی با اثر «روی موج عشق» از استان قم رتبه تقدیری را به خود اختصاص دادند.
در بخش شعر نو (نیمایی و آزاد) نیز محمدصابر شریفی با اثر «ماجده» از استان کرمانشاه رتبه اول، مهدی نظارتی‌زاده با اثر «مداد سیاه» از استان اصفهان رتبه دوم، امیر خان‌پرور با اثر «سوره فجر» از استان گیلان رتبه سوم، فاطمه بیرانوند با اثر «تفنگ» از استان لرستان رتبه تقدیری اول، سلمان نظافت یزدی با اثر «تکرار درد» از استان خراسان رضوی رتبه تقدیری دوم را کسب کردند.
همچنین در بخش داستان کوتاه بزرگسال قاسم فتحی با اثر «اکبر عبدی هم بیاید رضایت نمی‌دهم» از استان خراسان رضوی رتبه اول، نیلوفر نیک‌بنیاد با اثر «یادت می‌آید مجتبی...؟» از استان تهران رتبه دوم، مهدی شریفی با اثر «دو رکعت بهاره»‌از استان قم رتبه سوم، نظام حقی‌آبی با اثر «همه بجز من» از استان لرستان رتبه تقدیری اول، فرشته حاجی‌دیوجی با اثر «پیش از غروب» از استان بوشهر رتبه تقدیری دوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش داستان بلند بزرگسال نیز پویا پیرحسینلو با اثر «مرگ تلخ کاس آقا...» از استان تهران رتبه سوم را به خود اختصاص داد.
در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره سراسری شعر و داستان جوان سوره که دوشنبه 2 تیر ماه در کرمان برگزار شد شخصیت هایی همچون محمد حمزه زاده معاون هنری حوزه هنری، هادی مولوی دوست مدیرکل اداره روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری، مهندس رزم حسینی استاندار کرمان، ناصر فیض مدیر دفتر طنز حوزه هنری، علی کاشفی پور مدیر دفتر طرح وبرنامه حوزه هنری، اسماعیل زقر مدیر حراست حوزه هنری، امین مرادی رییس حوزه هنری کردستان، ساسان ناطق رییس حوزه هنری اردبیل، امامی میبدی رییس حوزه هنری یزد، عبدالحمید قره داغی رییس حوزه هنری البرز و ذوالفقاری رییس حوزه هنری سیستان و بلوچستان و هنرمندان و ادیبانی مانند سعید بیابانکی، محمدرضا عبدالملکیان، علی داودی، حسین فتاحی، احمد دهقان، عرفان نظر آهاری، محمد علی علومی و ... حضور داشتند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار