امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91013
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، شبکه المیادین در خبری به نقل از یک مقام مسئول در دولت نوری مالکی گزارش داد که اخباری ادعایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، شبکه المیادین در خبری به نقل از یک مقام مسئول در دولت نوری مالکی گزارش داد که اخباری ادعایی مبنی براعطای مصونیت قضایی به 300 نیروی نظامی آمریکا توسط دولت عراق کذب است.

برپایه این گزارش ، این مقام مسئول در گفتگو با شبکه المیادین افزود: برخی اخبار مبنی بر اعطای مصونیت از سوی آقای مالکی به نیروهای آمریکایی در عراق کذب محض است.
 
پیش از این برخی رسانه های عراقی مدعی شده بودند که در دیدار اخیر جان کری وزیر خارجه آمریکا با نوری مالکی نخست وزیر عراق و رئیس ائتلاف پیروز در انتخابات اخیر پارلمانی این کشور  در بغداد او از نخست وزیر عراق خواسته است تا به 300 نیروی آمریکایی که برای مشاوره نظامی جهت مقابله با داعش به عراق عازم شده اند مصونیت قضایی اعطا کند و مالکی نیز با این درخواست موافقت کرده است.

به نظر می رسد انتشار این گونه شایعات بیشتر با این هدف صورت می گیرد که القا نماید دولت مالکی در برابر تروریست های داعش آنقدر ضعیف است که حتی حاضر است برای از بین بردن آن دست به هر اقدامی که ملت عراق را تحقیر می کند، بزند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها