امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91017
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۰
تعداد بازدید: 56
حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج در پاسخ به این سؤال که عملکرد دولت در حوزه‌های مختلف پس از گذشت یک سال را چگونه ...

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج در پاسخ به این سؤال که عملکرد دولت در حوزه‌های مختلف پس از گذشت یک سال را چگونه ارزیابی می‌کنید، اظهار کرد: دولت موظف است بیلان کار بدهد و بگوید چه کار کرده است.

وی با بیان این‌که قضاوت زود است که بگوییم دولت موفق عمل کرده یا ضعیف، تصریح کرد: ما انتقادات زیادی داریم و گاهی 40 سؤال از یک وزیر هست که باید جواب بدهد ولی همه این سؤال‌ها هم از سوی جبهه پایداری نیست.

دبیرکل جبهه پایداری در پاسخ به سؤالی در خصوص عملکرد وزارت ارشاد، بیان داشت: همان روز اولی که آقای جنتی قصد ورود داشت خدمت ایشان عرض کردم که ما از شما چیزی نمی‌خواهیم جز این که مطالبات رهبری را در حوزه فرهنگ جامه عمل بپوشانید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: رهبر ما مردی فرهنگی است و انقلاب هم قبل از همه چیز فرهنگی بود و مردم قیام کردند که اسلامیت در رأس برنامه‌های نظام و دولت باشد، ما هم در کمیسیون فرهنگی به دنبال این هستیم که نقاط ضعف و قوت را با هم ببینیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی انتقاد را کمک به سیستم دانست و با انتقاد از رویه‌ای که دولت در برابر انتقادات دارد، گفت: وقتی کسی کوچکترین انتقادی می‌کند دولت برخورد را در دستور کار قرار می‌دهد که این رویه غلطی است.

آقاتهرانی در پاسخ به این سؤال فارس که در حوزه فرهنگی دغدغه‌ها و دل‌نگرانی‌ها بیشتر در کدام حوزه است، تأکید کرد: تکلیف وضعیت سینما و فضای مجازی باید مشخص شود که البته قوانین و ضوابط آن‌ها در حال آماده شدن است.
انتهای پیام/2571/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار