امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91021
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم» ، باشگاه «الاسیر» که ویژه رسیدگی به امور اسراست اعلام کرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم» ، باشگاه «الاسیر» که ویژه رسیدگی به امور اسراست اعلام کرد پس از اینکه ارتش رژیم صهیونیستی دوشنبه شب 61 نفر دیگر در کرانه باختری را بازداشت کرد تعداد بازداشت‌شدگان به 529 نفر رسید.

بر اساس گزارش این مرکز تعداد بازداشت‌شدگان در شهرهای مختلف کرانه باختری و نوار غزه عبارتند از: الخلیل 179 نفر، نابلس 87 نفر، بیت‌لحم 75 نفر، رام‌الله 49 نفر، جنین 52 نفر، طولکرم 23 نفر، قلقلیه 13 نفر، قدس 36 نفر، طوباس 7 نفر، سلفیت 7 نفر و اریحا 1 نفر. موج بازداشت‌ها بر شهرهای الخلیل، نابلس و بیت‌لحم متمرکز بوده است.

پس از ناپدید شدن سه اسرائیلی در الخلیل در روز پنجشنبه (22 خردادماه)، رژیم صهیونیستی موج حملات و بازداشت‌های گسترده‌ای در کرانه باختری و نوار غزه را آغاز کرد، تا کنون چند فلسطینی شهید شده و دهها نفر دیگر مجروح شده‌اند. بیشتر 529 نفر بازداشت‌شده از اعضای جنبش حماس هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها