امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91042
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس غلامرضا انصاری در ادامه هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به نحوه صفحه‌بندی روزنامه همشهری اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس غلامرضا انصاری در ادامه هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به نحوه صفحه‌بندی روزنامه همشهری اظهار داشت: متاسفانه این روزنامه عملکرد خوبی را در خصوص انتشار اتفاقات درونی شورا ندارد.

وی تصریح کرد: روزنامه همشهری متعلق به مردم  و از بودجه شهرداری است و باید در اختیار مردم و اهداف نمایندگان مردم در شورا باشد.

انصاری خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌کنم نظارت ویژه‌ای به روزنامه همشهری معطوف شود و از آقای قالیباف شهردار تهران درخواست می‌کنم که مدیریت روزنامه همشهری و شورای سردبیری آن را مورد عنایت و توجه خود قرار دهد.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه نباید شورا را مقابل مردم قرار داد گفت: زیبنده نیست و قطعا شورای شهر موضوع انتشار مصوبات و لوایح شورا را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش فارس در ادامه جلسه حقانی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز با حمایت از صحبت‌های انصاری در خصوص روزنامه همشهری اظهار داشت: متاسفانه در برخی از مواقع شاهد هستیم که صحبت‌های رئیس و اعضای شورای شهر منعکس نمی‌شود و یا به گونه‌ای منعکس می‌شود که مناسب نیست.

وی پیشنهاد داد که از طریق شورای شهر نماینده‌ای صاحب صلاحیت و همچنین آگاه در حوزه رسانه انتخاب شود و در حوزه تحریریه، همشهری به کارگیری شود و در واقع اخبار قبل از انتشار توسط نماینده شورا بازبینی شود.

حقانی گفت: پیشنهاد بنده برای این کار آقای تقی‌پور سخنگوی شورای شهر تهران است.

به گزارش فارس، در ادامه جلسه پرویز سروری با اشاره به اینکه بنده از تذکر آقای انصاری در رابطه با روزنامه همشهری تعجب می‌کنم گفت: ما چیز پنهانی‌ای نداریم و در واقع روزنامه همشهری نیز عین مصوبات ما را منتشر کرده است و کار خلافی را انجام نداده است.

وی تصریح کرد: قاعدتا یکی از انتقادات آقای انصاری به مصوبه اخیر شورای شهر در خصوص ساماندهی تبلیغات بوده و باید به این نکته اشاره کنم که ما تماما از مصوبات خود حمایت می‌کنیم.

سروری در ادامه با اشاره به اینکه عملکرد روزنامه همشهری در خصوص انتشار گزارشات شورای چهارم قابل قبول بوده است، گفت: بنده از برادرانمان در روزنامه همشهری درخواست می‌کنم حجم گزارشات خود را در شورای چهارم و شورای سوم منتشر کرده‌اند را در اختیار شورا قرار دهند و این در حالی است که قطعا حجم گزارش‌ها در شورای چهارم بسیار بیشتر از گزارش شورای سوم است.
اوت‌های پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار