امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91073
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 32
حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص حضورش به عنوان سرمربی راه‌آهن اظهار داشت: این خبر درست ...

حمید استیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص حضورش به عنوان سرمربی راه‌آهن اظهار داشت: این خبر درست است و تقریباً 99درصد کارها تمام شده و من قرار است به عنوان سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن کار خودم را شروع کنم.

وی افزود: قبلاً هم گفته بودم اگر اتفاق و پیشنهاد فنی به من بدهند احتمال دارد آن را قبول کنم چون من دوست دارم کارهای فنی را در چارچوب سبز انجام بدهم.

استیلی در پاسخ به این سؤال که ماجرای حضورش در هیأت مدیره پرسپولیس چه خواهد شد، گفت: خانه اول و آخر من پرسپولیس است. هر کمکی از دستم بر بیاید برای این تیم انجام می‌دهم. من عاشق پرسپولیسم و این موضوع را فقط در حد حرف نمی‌گویم. صلاح من دست وزارت ورزش و هیأت مدیره است و هرچه آنها تشیخص بدهند من هم می‌دهم تا الآن بحث کناره‌گیری و این حرف‌ها نبوده اما تابع تصمیمات هستم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری که چه اتفاقی افتاد،‌ شما سرمربی راه‌آهن شدید، گفت:  راه‌آهن در حال نابود شدن بود و می‌خواست به سرنوشت تیم فوتبال پاس دچار شود به همین دلیل با تعدادی از دوستان دور هم نشستیم و تصمیم گرفتیم راه‌آهن را نگه داریم،‌الحمدالله همه کارها هم جور شد، درست است زمان گذشته اما ما تصمیممان را گرفته‌ایم و پس از پیگیری چند مدت اخیر به زودی استارت خود را با راه‌آهن خواهیم زد. ما همه دست در دست هم گذاشته‌ایم تا راه‌آهن را نگه داریم.

وی خاطرنشان کرد:‌ برنامه من برای راه‌آهن 5 ساله است. این تیم همواره بازیکن‌ساز بوده و به فوتبال ایران خدمت کرده پس حیف است راه‌آهن را به حال خود رها کنیم، ان‌شالله امشب امضای نهایی را انجام خواهیم داد و به زودی کار خود را آغاز خواهیم کرد.

استیلی در پاسخ به سؤال دیگری که چه کسانی دیگری با شما نسبت به نگه داشتن راه‌آهن اقدام کرده‌اند،‌گفت: همه کار دست خود من است البته چند نفر از دوستانم هم در این موضوع دخالت دارند اگر خواستند اسم آنها را خواهم گفت اما کارها را من انجام دادم. بالاخره ما زمان از دست داده‌ایم و الآن باید خیلی سریع‌تر به فکر قراردادها و بازیکنان باشیم.

استیلی خاطرنشان کرد:‌ شما در چند روز گذشته دقت کنید خیلی‌ها می‌خواستند راه آهن را به کرمان ببرند یا این تیم را معلق و به جای آنها فجرسپاسی را جایگزین کنند اما ما با حمایت بخش خصوصی، تاج و نژاد‌فلاح وارد شدیم تا راه‌آهن سرنوشت پاس را دچار نشود. برای من مهم است که راه‌آهن که حدود 70 سال در این فوتبال قدمت دارد از بین نرود. این اتفاق خوش‌یمنی است که امیدوارم هرچه سریع‌تر کار را شروع کنیم تا عقب‌افتادگی‌ها جبران شود.

استیلی در پاسخ به سؤالی که آیا این کار شما با توجه به از دست دادن وقت یک نوع ریسک بزرگ نیست، گفت: تیم خودمان است کسی نمی‌تواند به ما در راه‌آهن بگوید که چه کار کنیم،‌ما برنامه‌ریزی پنج ساله داریم و ان‌شالله سعی خواهیم کرد تا اواسط هفته آینده تمرینات خود را شروع کنیم. بازیکنان خوبی در راه‌آهن حضور دارند و باید در شرایطی که خیلی از بازیکنان قراردادهای خود را بسته‌اند ما روی بقیه بازیکنان برنامه‌ریزی و آنها را جذب کنیم. امیدوارم که هرچه سریع‌تر این اتفاق بیفتد. عقب هستیم اما هرگز ناامید نیستیم و از همین امروز کار خود را با قدرت همراه با دوستانم شروع می‌کنیم هیچ ترسی هم از اتفاقات گذشته ندارم و مهم این است که راه‌آهن سرپا بماند.

وی در پایان درباره احتمال کناره‌گیری‌اش از هیأت مدیره قرمزپوشان نیز گفت: فعلاً در این زمینه حرفی نیست من یک بار گفتم پرسپولیس خانه من است و هرجا باشم افتخار می‌کنم به این تیم کمک کنم. تکلیف من را وزارت ورزش، هیأت‌مدیره روشن خواهد کرد و انشالله هر اتفاقی می‌افتد به نفع پرسپولیس بزرگ باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها