امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91078
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد سالاری در جلسه علنی امروز شورای شهر با اشاره به طرح یک فوریتی که شهرداری را ملزم به عدم اعطای پروانه ساخت و ساز ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد سالاری در جلسه علنی امروز شورای شهر با اشاره به طرح یک فوریتی که شهرداری را ملزم به عدم اعطای پروانه ساخت و ساز به املاکی می کند که درختان در آنها قطع شده، گفت: در کنار این مصوبه، قانون باغات نیز باید مورد بازنگری قرار بگیرد.

وی در ادامه با انتقاد از برخی مدیران شهرداری گفت: در شرایط فعلی بهترین شهردار برای تهران قالیباف است و ما از وی حمایت کامل و جامع می کنیم،‌ اما به دور از هر گونه شائبه سیاسی کاری باید بگویم که برخی مدیران کل و معاونان شهردار تهران هنوز یک بار برنامه پنج ساله دوم شهرداری را به طور کامل نخوانده اند. همچنین شورایعالی شهرسازی و معماری نیز برخی مصوبات را به مناطق ابلاغ نکرده است.

سالاری با تاکید بر ضرورت پیگیری مصوبات موجود گفت: برخی مدیران شهرداری به اندازه خود قالیباف برنامه پذیر نیستند و هنوز می خواهند سلیقه ای عمل کنند. رئیس شورای شهر در ابتدای سال گفت که برخی جلسات شورا در مناطق برگزار خواهد شد و بازدیدهای منطقه ای از مجموعه های تابع شهرداری خواهیم داشت، اما هنوز با گذشت یک چهارم سال، این اتفاق نیفتاده است.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورا گفت: امیدوارم شورای شهر دچار روزمرگی نشود و این نظارت های دوره ای اتفاق بیفتد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها