امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9109
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۱
تعداد بازدید: 115
سید کاظم هاشمی ظهر امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد، در واکنش به صبحت‌های حجت‌الاسلام تیمور علی عسگری مشاور رئیس مرکز تحقیقات ...

سید کاظم هاشمی ظهر امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی فارس در مشهد، در واکنش به صبحت‌های حجت‌الاسلام تیمور علی عسگری مشاور رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر واگذاری ستادهای انتخاباتی محسن رضایی و حمایت حامیان وی از هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: در راستای تحقق شعار حماسه سیاسی نیازمند حضور حداکثری ملت ولایتمدار و همیشه در صحنه نظام جمهوری اسلامی هستیم؛ در عین حال یکی از مولفه‌های حضور حداکثری رعایت اخلاق انتخاباتی است.

وی افزود: تمام کاندیداها و حامیان آن‌ها باید در راستای تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت اخلاق انتخاباتی و تقوای سیاسی، از انتشار و بیان هرگونه تخریب و شایعه بپرهیزند.

سخنگوی دفتر ارتباطابات مردمی محسن رضایی در خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: با احترام به همه نامزدهایی که برای اعتلای نظام اسلامی پا به عرصه گذاشته‌اند، دفتر ارتباطابات مردمی دکتر محسن رضایی در خراسان‌رضوی شایعه هرگونه حمایت و واگذاری ستادهای انتخاباتی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را به دیگر کاندیداها تکذیب می‌کند.

وی تصریح کرد: به گفته محسن رضایی، وی تا آخرین لحظه در صحنه رقابت باقی مانده و قصد کناره‌گیری به نفع هیچ کس را هم ندارد.

تیمور علی عسگری از حامیان هاشمی رفسنجانی در جلسه آغاز فعالیت رسمی ستاد مردمی هاشمی رفسنجانی در خراسان‌رضوی بیان کرده بوده که ستاد مردمی محسن رضایی و حامیان وی اعلام حمایت از هاشمی رفسنجانی داشته‌اند.
انتهای پیام/70003/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها