امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91094
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فاس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در همایش صیانت از رهایافتگان از اعتیاد خطاب به ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فاس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در همایش صیانت از رهایافتگان از اعتیاد خطاب به مدیرعامل انجمن تولدی دوباره که مدعی شده بود هیچ مسئولی حاضر نشد سالن در اختیار این انجمن بگذارد، گفت:‌ آقایان دروغ نگویند این صحبت درست نیست اگر به خود من گفته بودند سالن 4 هزار نفری وزارت کشور را به آنها می‌دادم تا این همایش در آنجا برگزار شود.

وی ادامه داد: حتی دم در از مسئولان پرسیدم که چرا سالن وزارت کشور را برای برگزاری همایش انتخاب نکرده‌اید که با یک دلیل واهی به من گفتند مشکل پارکینگ داشتیم؛ این هم دروغ است چرا که ما هر شب مراسم‌های 4 هزار نفره را بدون کوچک‌‌ترین مشکل پارکینگ در سالن وزارت کشور برگزار می‌کنیم.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر خطاب به برگزارکنندگان همایش صیانت از رهایافتگان از اعتیاد گفت: بهتر بود واژه جشن را جایگزین همایش می‌کردید.

وی خطاب به پدر یکی از بهبودیافتگان گفت: فقر عامل اعتیاد نیست ثروت هم مایه مکنت به شمار نمی‌رود اگر فقر عامل اعتیاد بود من هم معتاد می‌شدم چرا که از 5 سالگی پدرم را از دست دادم و با فقر بزرگ شدم.

رحمانی فضلی ادامه داد: از 7 سالگی هم درس خوانده‌ام و هم کار کرده‌ام و در شرایطی که در هیچ‌کدام از مقاطع زندگی خود پارتی نداشتم، توانستم به اینجا برسم که اکنون به عنوان وزیر کشور در خدمت شما هستم.

وی ادامه داد: ثروتمندان نیز معتاد می‌شوند و این درست نیست که ما منتظر باشیم تا پس از رهایی از اعتیاد کسی دست ما را بگیرد بلکه خودمان باید با توکل بر خدا روی پاهای خود بایستیم.

وزیر کشور در مورد وضعیت اشتغال بهبودیافتگان گفت: اگر همین اکنون شما عزیزان درخواست کنید که ما برای شما دوره‌های فراگیری مهارت و کارآموزی بگذاریم ما کلاس‌ها را فردا صبح برقرار می‌کنیم و بعد از فراگیری مهارت تسهیلات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا نان حلال به دست بیاورید.

وی تأکید کرد: داشتن شغل مهم نیست بلکه این درآمد حلال است که اهمیت دارد و ما نیز در جهت اشتغال و مهارت‌آموزی بهبودیافتگان تمام تلاش خود را می‌کنیم.

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: من به عنوان وزیر کشور حامی شما هستم و هیچ‌گاه دست از حمایت شما برنمی‌دارم ما نباید پشت فقر پنهان شویم بلکه باید با عزت زندگی کنیم انسان برای مبارزه با شیطان آفریده شده است باید بدانیم که همین فقرا بودند که انقلاب کردند و در جنگ تحمیلی شرکت کردند و شهید شدند.

وی تأکید کرد: ما به فقرمان افتخار می‌کنیم و تن به ذلت نمی‌دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها