امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91096
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قانون مالیات بر ارزش افزوده به عنوان نخستین مالیات بر مصرف در کشور در خرداد 87 ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قانون مالیات بر ارزش افزوده به عنوان نخستین مالیات بر مصرف در کشور در خرداد 87 تصویب و از اول مهر 1387 اجرا شد.

این قانون به عنوان آزمایشی 5 ساله اجرا شد و سال گذشته اجرای آن بازهم تمدید شد.

ارائه اظهارنامه‌های مالیات بر ارزش افزوده از اول تا 15 تیرماه سال جاری برای فصل بهار 93 در حال انجام است، از این رو یکی از مشکلات و مباحث با اهمیت ارزش افزوده مربوط صنف طلا فروشان بوده که در این راستا میزگردی در مورد چالش‌ها و بررسی راهکارهای اجرای بهتر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده با حضور علیرضا طاری بخش معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور و محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در محل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برگزار شد.

کشتی آرای به اجرای کامل قانون مالیات بر ارزش افزوده و اینکه هیچ گاه صنف طلافروش مقابل سازمان مالیاتی قرار ندارد و هیچ گاه سازمان هم مقابل طلافروشان قرار نگرفته، تاکید کرد و همچنین بر وجود نارسایی و تخلف برخی طلافروشان اذعان داشت.

همچنین طاری بخش معاون سازمان امور مالیاتی به گرفته شدن مالیات بر ارزش افزوده توسط 90 درصد صنف طلافروشان اشاره داشت و خواستار اجرای دقیق و نظارت کامل قانون توسط اتحادیه کشوری طلا و جواهر شد.

مشروح این میزگرد فردا چهارشنبه منتشر می‌شود.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها