امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91106
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۰۹
تعداد بازدید: 107
علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابتدا درباره بازی مقابل آرژانتین اظهار داشت: به نظر من بچه‌های ما ...

علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابتدا درباره بازی مقابل آرژانتین اظهار داشت: به نظر من بچه‌های ما در بازی مقابل آرژانتین بسیار با قدرت و محکم ظاهر شدند و به جای اینکه ما بازنده بازی باشیم مقابل یکی از بهترین تیم‌های جهان شایسته پیروزی بودیم.

وی افزود:‌ اما فوتبال همیشه ثابت کرده که قابل پیش‌بینی نیست، درست است بچه‌های ما با افتخار فوتبال خوب ایرانی را به نمایش گذاشتند و به هیچ عنوان شایسته باخت نبودند اما همیشه در فوتبال اتفاقاتی که دوست دارید رخ نمی‌دهد. من به نوبه خودم به تمام بچه‌های تیم ملی افتخار می‌کنم و مطمئنم که همه ملت ایران به این جوانان افتخار می‌کنند.

دایی خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم ملی نمایندگان شایسته‌ای برای ملت ایران بودند و من باز هم می‌گویم حق این بچه‌ها پیروزی مقابل آرژانتین با همه ستاره‌هایش بود.

وی در مورد بازی با بوسنی نیز گفت: ما برای نتیجه گرفتن در بازی آخر نیز باید مانند دو بازی قبل بسیار با روحیه وارد زمین شویم، هرگز نباید بوسنی را دست کم بگیریم چرا که این موضوع برای ما خطرناک می‌شود.

وی افزود: ‌این را همه می‌دانند و آرزوی همه ایرانی‌ها است که تیم ملی کشورمان با موفقیت در دیدار مقابل بوسنی برای اولین بار به مرحله بعدی جام جهانی صعود کند. این اتفاق می‌تواند گامی بلند برای فوتبال کشورمان باشد تا وارد فاز جدیدی شود. فوتبالی که استعدادهای فراوانی دارد و آن را در جام جهانی دیدید. پس امیدوارم هرگز بوسنی را دست کم نگیرند تا ان‌شاءلله با یک بازی خوب و منطقی مقابل این تیم و کسب نتیجه خوب برای اولین بار گام به مرحله دوم بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان بگذاریم. این آرزوی همه ملت ایران است.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها