امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91135
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز خانه ملت در تذکری آئین‌نامه‌ای خطاب به رئیس‌ جمهور اظهار داشت: اخیرا استانداران شما در جلساتی حضور دارند که در آن صحبت‌های ساختارشکنانه و مسائلی در راستای اهداف فتنه‌گران مطرح می‌شود که باید تذکرات لازم داده شود.

وی افزود: آقای روحانی! رهبر معظم انقلاب، امسال را به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام‌گذاری کردند، اکنون در شرایطی که بیش از 2 هزار پروژه نیمه‌کاره در کشور وجود دارد، در زمانی که مشکلات اقتصادی زیادی بر دوش مردم است، استانداران شما وقت خود را با برگزاری جلسات بی‌اثر، بیهوده تلف می‌کنند.

آصفری ادامه داد: اخیرا استانداران در جلساتی حضور دارند که در آن صحبت‌های ساختارشکنانه صورت می‌گیرد و مسائلی در راستای اهداف فتنه‌گران مطرح می‌شود، آیا وقت نماینده عالی شما در استان‌ها باید تا این حد بیهوده باشد که برای مسائل سیاسی و حزبی تلف شود و در جلساتی حضور یابند که اهداف و آرمان‌ها زیر سؤال رود؟!

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: چرا باید اجازه دهید استانداران شما در این جلسات شرکت کنند؟ آیا تدبیر و اعتدال غیر از آن است که به مشکلات مردم رسیدگی شود؟ متأسفانه در این جلسات سخنرانی‌ها و شعارهای مطرح شده در ارتباط با مسائل فتنه است که رئیس‌ جمهور باید تذکرات لازم را به نمایندگان خود ارائه دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار