امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91145
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
محمد سادات‌ابراهیمی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد ...

محمد سادات‌ابراهیمی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جلسه امروز (سه‌شنبه) کمیسیون کشاورزی گفت: در این جلسه، طرح «اصلاح ماده (41) قانون اصلاح فصل پنجم و پاره‌ای از مواد قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع» مطرح شد و پس از بررسی رأی نیاورد.

 وی در توضیح گفت: این طرح به نوعی موجب تشویق افراد متخلف نسبت به تخریب جنگل‌ها است که در واقع فرصتی ایجاد می‌کند که کسانی که تاکنون به‌واسطه قانون برای تغییر کاربری مشکل داشتند، مشوقی پیدا کنند که کاربری‌ها را تغییر دهند.

سادات‌ابراهیمی با تأکید بر نیت خیر طراحان جهت حل مشکل مردم مناطق جنگلی گفت: پس از بررسی‌های کارشناسی فراوان به این نتیجه رسیدیم که اگر مشکل این افراد در این مورد حل شود، همین انگیزه‌ای می‌شود برای افراد دیگر غیر بومی که آن‌ها هم به‌دنبال تغییر کاربری اراضی بروند، چون تصور می‌کنند با این قانون راه اخذ مجوز هموار می‌شود. 

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در مورد طرح ادغام سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگل ها و منابع طبیعی نیز گفت: قرار شد بعد از تعطیلات مجلس به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها