امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91150
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل 90 به مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون گزارش مربوط به عملکرد دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با توجه به اشکالاتی که در این گزارش متوجه دولت بود مقرر شد تا گزارش در صحن علنی مجلس قرائت شود و در بخش‌هایی که جرمی اتفاق افتاده موضوع به مراجع قضایی ارسال شود.

وی افزود: از جمله نکاتی که در این گزارش به آن پرداخته شد، این بود که فلسفه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تقسیم یارانه بر اساس درآمد خانوارهاست که این امر محقق نشد و یارانه به همه به طور یکسان پرداخت می‌شود.

نایب‌رئیس کمیسیون اصل90 مجلس اظهار داشت: یارانه بخش تولید و صنعت از دیگر موضوعاتی بود که در گزارش کمیسیون به آن پرداخته شد که سهم تولید از محل هدفمندی یارانه‌ها به این بخش پرداخت نشده است.

محمدی خاطرنشان کرد: با توجه به اختصاص وقت کمیسیون به گزارش نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بررسی گزارش‌های مسکن مهر و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان به جلسه بعد موکول شد.
انتهای پیام/‌
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها