امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91153
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعلی طاهری درباره دستور جلسه امروز سه‌شنبه 3 تیرماه کمیسیون متبوعش توضیح داد: ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعلی طاهری درباره دستور جلسه امروز سه‌شنبه 3 تیرماه کمیسیون متبوعش توضیح داد: کمیسیون فرهنگی امروز سه دستور جلسه داشت که در ابتدای جلسه سوال نصرالله پژمانفر از وزیر ارتباطات مطرح شد.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: سوال پژمانفر از وزیر ارتباطات این بود که آیا با گسترش پهنای باند اینترنت در کشور فکری به حال پیوست فرهنگی این امر صورت گرفته یا خیر که واعظی در این خصوص توضیح داد٬در رابطه با موضوع اینترنت با یکسری پیمانکار مواجه هستیم که این پیمانکاران خود موظف به رعایت پیوست فرهنگی هستند.

وی افزود: اما پژمانفر از پاسخ وزیر قانع نشد و استدلال او نیز چنین بود که دولت باید وظایف نظارتی خود را به درستی انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: در دستور کار بعدی کمیسیون محمدباقر نوبخت٬معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور برای بررسی مشکلات بودجه‌ای طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در جلسه حضور پیدا کرد.

طاهری گفت: طرح جامع جمعیت نیاز به تأمین بودجه دارد و ما برای اینکه در زمان مطرح شدن طرح در صحن علنی دچار مشکل اصل 75 قانون نشویم نیاز داریم که منابع تأمین آن را با مشارکت دولت مشخص کنیم که پیشنهاد دکتر نوبخت برای رفع مشکل این بود که طرح٬برای بودجه سال آینده آماده شود و یا در قانون برنامه ششم توسعه آورده شود.

وی افزود: اما اعضای کمیسیون با این موضوع موافق نبودند و پیشنهاد کردند که بخشی از طرح امسال اجرا شده و برای سال بعد بودجه اجرای آن به صورت کامل تأمین شود٬نوبخت برای بررسی این موضوع درخواست مهلت یک هفته‌ای داشت که با موافقت اعضای کمیسیون فرهنگی مواجه شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی تصریح کرد: سایر مفاد طرح امر به معروف و نهی از منکر به عنوان سومین دستور کار کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها