امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91156
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
اللهیار ملک‌شاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود ...

اللهیار ملک‌شاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به دوران ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی بر قوه قضائیه گفت: اصلی‌ترین شاخصی که در دوره حضور آیت‌الله لاریجانی در قوه قضائیه می‌توان به آن اشاره کرد، قانونمندی رئیس قوه قضائیه است.

وی اضافه کرد: آیت‌الله آملی لاریجانی هم تلاش می‌کند از قوانین تخطی نشود و هم به دنبال این است قانونمندی را در بدنه دستگاه قضا جاری کند.

رئیس کمیسیون حقوقی قضائی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد دیوان عدالت اداری اظهار داشت: مردم به دیوان عدالت اداری که به شکایت مردم از دولت رسیدگی می‌کند، امیدوارند. مردم وقتی احساس کنند حقی از آنها ضایع می‌شود به دیوان عدالت مراجعه می‌کنند و دیوان نیز مطالبات آنها را پیگیری می‌کند.

ملک‌شاهی، همچنین به عملکرد حفاظت قوه قضائیه و همچنین نظارت و ارزشیابی این قوه اشاره کرد و گفت: مردم ارتباط مستمری با قوه قضائیه دارند و روزانه هزاران نفر به دستگاه قضا مراجعه می‌کنند که امیدواریم در این بخش اقدامات لازم انجام شود.

وی با بیان اینکه قضات و کارمندان قوه قضائیه افراد سالمی هستند تصریح کرد: انتظار این است که همه سالم باشند که حتی وجود تعداد محدودی از افراد ناسالم نیز قابل قبول نیست.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها