امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91160
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن نظافتی گفت: از آنجایی که کاهش هزینه‌های سفر به عتبات عالیات از سیاست‌های سازمان حج و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن نظافتی گفت: از آنجایی که کاهش هزینه‌های سفر به عتبات عالیات از سیاست‌های سازمان حج و زیارت در دوره جدید اعزام‌ها است و اعزام دریایی به عتبات عالیات 180 هزار تومان به هزینه سفر کاروان‌های زمینی اضافه خواهد کرد، اعزام دریایی به عتبات عالیات با این سطح هزینه در برنامه این سازمان قرار نگرفت.

وی افزود: طی جلسات و مذاکراتی که با یکی از کشتیرانی‌ها در خصوص اعزام دریایی زائران برگزار شد، حداقل هزینه‌ای که این کشتیرانی می‌تواند بابت سفر دریایی دریافت کند، مبلغ 180 هزار تومان است که این میزان به هزینه اعزام زمینی زائران اضافه خواهد شد اما با توجه به بررسی‌های صورت گرفته این هزینه جز برای افرادی که به‌دنبال تنوع در سفر هستند، به صرفه نخواهد بود.

نظافتی با بیان اینکه مسیر سفر دریایی عتبات عالیات از خرمشهر به بصره است، گفت: رقم مدنظر سازمان حج و زیارت 70 تا 90 هزار تومان بود که مورد قبول واقع نشد و از طرفی در صورت در نظر گرفتن مبلغ 180 هزار تومان برای سفر دریایی هزینه اعزام دریایی و هوایی به عتبات عالیات با یکدیگر بسیار نزدیک خواهد بود.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در خصوص هزینه سفر به عتبات عالیات به صورت زمینی و هوایی گفت: اکنون هزینه سفر به عتبات عالیات به صورت زمینی حدود 900 هزار تومان و به صورت هوایی یک میلیون و 200 تا یک میلیون و 400 هزار تومان است.

به گزارش فارس، بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت دور جدید ثبت نام‌های عتبات عالیات از 10 تیر آغاز خواهد شد و اعزام زائران از 6 مرداد آغاز و تا 4 مهر ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است ثبت نام مرحله جدید اعزام‌های عتبات عالیات بدون پیش ثبت نام اینترنتی است و روند ثبت نام‌ها تا تکمیل ظرفیت کاروان‌ها ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار