امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91162
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ علیرضا دبیر در جلسه علنی امروز شورا با اشاره به اینکه نگاه به بهشت زهرا(س) نمی تواند یک بعدی باشد، اظهار داشت:‌ ما در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ علیرضا دبیر در جلسه علنی امروز شورا با اشاره به اینکه نگاه به بهشت زهرا(س) نمی تواند یک بعدی باشد، اظهار داشت:‌ ما در شورای شهر شش کمیسیون تخصصی داریم و موضوع مربوط به بهشت زهرا(س) باید در کمیسیون سلامت و خدمات شهری بررسی شود و آقای حافظی از دیگر کمیسیون ها دعوت کند تا در این باره تصمیم گرفته شود.

وی تصریح کرد:‌ زمانی که ما کم سن و سال بودیم، در محله 13 آبان دو راه دسترسی اصلی وجود داشت که در روزهای آخر هفته به دلیل ازدحام جمعیت کاملا مسیر خیابان شهید رجایی و بهشت زهرا(س) قفل می شد.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه ادامه دادن اتوبان امام علی(ع) ترافیک این مسیر را کاهش داد؛ گفت: موضوع مربوط به بهشت زهرا(س) به مسائل شرعی مربوط می شود. این سوال باید پاسخ داده شود که مالک یک مکان تا چه زمانی مالکیت قبر را در اختیار دارد؟

دبیر اظهار داشت:‌ 80 گورستانی که دوستان مطرح کردند، مدیریت خاص خودشان را دارند و با یک نسخه اداره نمی شوند. به عنوان مثال مدیریت امام زاده عبدالله با ابن بابویه که فاصله زیادی هم با یکدیگر ندارند، متفاوت است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها