امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91169
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ رحمت الله حافظی در جلسه علنی امروز شورای شهر با اشاره به گزارش رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا درباره نحوه پرداخت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ رحمت الله حافظی در جلسه علنی امروز شورای شهر با اشاره به گزارش رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا درباره نحوه پرداخت خسارت به حادثه دیدگان حوادث غیرمترقبه، به ویژه حادثه طوفان اخیر گفت: در این گزارش این موضوع ذکر نشد که ما ظرفیت پیش بینی طوفان را داشتیم و سازمان هواشناسی و ستاد مدیریت بحران در این قضیه کوتاهی کردند، وگرنه درباره طوفان های خفیف بعدی از قبل به مردم اطلاع رسانی شد.

وی ادامه داد: در این حوادث اخیر برخی کج سلیقگی ها باعث آزردگی مردم شد. برای مثال در دیداری که با خانواده های آسیب دیدگان حادثه واژگونی اتوبوس اسکانیا در بزرگراه آزادگان داشتم، این افراد از بی توجهی ها در بیمارستان گله مند بودند و می گفتند شهرداری قول داده برای مراسم ختم سالنی در اختیارشان قرار دهد، اما بی توجهی کرده است. البته این شکایات قرار شده مستند و پیگیری شود.

حافظی افزود: با توجه به اینکه شهرداری خود را طلایه دار مدیریت جهادی می داند، خطاب من به شهردار تهران این است که مدیریت جهادی باید مبتنی بر نیازهای مردم باشد، نه اراده و سلیقه اشخاص. برای مثال ایستگاه های متروی معین، آزادی، حبیب الله و اکباتان پله برقی ندارد و افراد سالمند به سختی در این ایستگاه ها تردد می کنند. ما یک روز پله برقی ایستگاه حبیب الله را افتتاح می کنیم و بعد آن را تعطیل می کنیم.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا اضافه کرد: همچنین پله های برقی ایستگاه های متروی دروازه شمیران، فدک، تجریش و قلهک اغلب خراب است. پله برقی زیرگذر ولیعصر (عج) نیز دیروز خراب بود. آیا این نیاز واقعی مردم نیست و نمی توان با مدیریت جهادی آن را برطرف کرد؟

وی در ادامه گفت: از سوی دیگر با هزینه های چند ده میلیاردی تونل امیرکبیر را افتتاح کرده ایم، اما بعد فهمیده ایم که اشتباه کرده ایم و در تونل را بسته ایم و اینجا مامن دزدان و معتادان شده است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها