امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91180
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، محمد جعفر منتظری در چهارمین روز از هفته قوه قضاییه با حضور در معراج شهدا با ‌آرمانهای امام راحل و شهدا، خاصه شهدای قوه ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، محمد جعفر منتظری در چهارمین روز از هفته قوه قضاییه با حضور در معراج شهدا با ‌آرمانهای امام راحل و شهدا، خاصه شهدای قوه قضاییه تجدید میثاق کرد.

وی که به همراه معاونین و قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری نماز ظهر و عصر را در جوار شهدا گمنام در معراج شهدا اقامه کرد گفت: ذخایر ارزشمندی در سال 60 توسط منافقین کوردل تقدیم انقلاب و نظام کردیم که در رأس آنان شهید آیت‌الله بهشتی قرار دارند و شهید بهشتی سیدالشهدای انقلاب اسلامی به حساب می‌آیند.

منتظری گفت: امروز توفیق حاصل شد در جوار بدنهای شهدای عزیز گمنام که سالها در غربت بودند و با تلاش گروه تفحص به آغوش امت شهید پرور برگشته‌اند، یاد و خاطره آن عزیزان سفر کرده را گرامی می‌داریم.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: خداوند متعال بر اساس آنچه که در قرآن به پیامبر وحی کرد جایگاه شهید رفیع است و مسیر شهادت هیچ گاه بسته نیست.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: امیدوار هستیم همانطور که این بچه‌های ما در مقابل صدام و جنایتکاران شرق و غرب پیروز شدند برادران مسلمان ما در برابر جنایتکاران بعثی داعش که از نیروهای استکبار و صهیونیست هستند پیروز شوند.

وی افزود: یک عده متعصب جاهل مرتکب جنایاتی می‌شوند که هیچ درنده‌ای مرتکب چنین جنایتی نمی‌شود راه نجات راه همین شهدای ما است.

منتظری افزود: خداوند متعال پیکر عده‌ای از این عزیزان را تا این سالها نگه داشته تا برای ما تجدید خاطره شود که ما برای پیروزی انقلاب و شکست استکبار چه سرمایه‌های را از دست دادیم و اینکه چه مسئولیت خطیری در قبال این شهدا داریم.

وی افزود: ما باید بتوانیم از نور وجود این عزیزان بهره بجویم و برای پاسداری از خون شهیدان که برای اسلام و حفظ نوامیس این ملت جان عزیز خود را از دست دادند از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

منتظری افزود: شهید از جمله کسانی است که در پیشگاه الهی شفاعت خواهد کرد ما هم شفاعت اینها را می‌واهیم و از این بدنهای مطهر می‌خواهیم که خداوند به ما توفیق بدهد تا پاسدار خون شهدا باشیم.
 


 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار