امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91185
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ملکان، در پی درخواست‌های مردمی مبنی بر تهیه گزارش از وضعیت بهداشتی و برخی مشکلات دیگر امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ملکان، در پی درخواست‌های مردمی مبنی بر تهیه گزارش از وضعیت بهداشتی و برخی مشکلات دیگر امروز سه‌شنبه به بیمارستان فارابی ملکان رفته و پای صحبت برخی از ارباب رجوع نشستم.

فردی از وضعیت بهداشتی بیمارستان فارابی ملکان انتقاد می‌کرد و می‌گفت چند ماهه بالش‌ها و لحاف‌های  اورژانس ملکان شسته نشده و لکه‌های موجود در آن سلامتی بیماران را تهدید می‌کند.

یکی دیگر از بیماران بخش اورژانس نیز می‌گفت چند ماه قبل که برای تزریق آمپول مراجعه کردم به بهانه اینکه من مرد هستم خانم‌های حاضر از زدن آمپول به من خودداری کردند و بنده هم چون تزریقات چی مرد در بیمارستان نیافتم بی‌نتیجه بازگشتم.

یک ارباب رجوع نیز به کلید و پریزهای بخش اورژانس بیمارستان اشاره کرد و گفت: این پریزها چند ماهه شکسته شده و احتمال برق گرفتگی بیماران به خصوص بیماران کم سن و سال زیاد است و ضروری است نسبت به تعویض آنها اقدام شود.

شهروند دیگری از عدم پاسخگویی برخی از پرستاران و کارکنان بخش‌های مختلف از جمله پذیرش گله می‌کرد و می‌گفت مراجعان را بی‌جهت به این قسمت و آن قسمت پاس می‌دهند و باعث می‌شوند بوروکراسی اداری و کاغذبازی زیاد شده و وقت مردم بیهوده تلف شود.

به منظور پاسخگویی به مسائل و مشکلات شهروندان خبرنگار فارس در ملکان با رئیس شبکه بهداشت و درمان ملکان تماس گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ملکان ضمن دادن قول مساعد برای پیگیری موضوعات مطرح شده گفت: به منظور رفع کمبودها و تجهیز و بازسازی بیمارستان طرح هتل لینگ بیمارستان ملکان با اعتباری در حدود 3 میلیارد و 600 میلیون ریال به زودی اجرا می‌شود.

مصدق افزود: برای این طرح حدود 600 میلیون ریال اعتبار داریم و به زودی مبلغ 3 میلیون ریال اعتبار دیگر نیز از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان تخصیص خواهد یافت.

وی افزود: این طرح این هفته در مرحله عقد قرارداد با پیمانکاران بوده و ان‌شالله به زودی اجرای این طرح آغاز می‌شود.

مصدق با بیان اینکه در حال حاضر هیچ مشکل خاصی در بیمارستان فارابی ملکان وجود ندارد، اظهار کرد الحمدالله این بیمارستان از لحاظ کمبود پزشک و نیروی انسانی و امکانات و تجهیزات لازم هیچ گونه کمبودی ندارد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ملکان از استخدام قریب الوقوع تعدادی پرستار و نیروی انسانی دیگر در بیمارستان ملکان خبر داد و گفت: آزمون استخدامی روز جمعه این هفته برگزار خواهد شد که با آغاز به کار نیروهای جدید مشکلات جزئی نیز برطرف می‌شود.

وی همه پرستاران و بهیاران و کارکنان اداری و خدماتی بیمارستان ملکان را موظف به خدمات رسانی، پاسخگویی و برخورد مناسب با مراجعان دانست و گفت: شهروندان و مراجعان در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا عدم پاسخگویی و خدمات رسانی شکایات خود را به ریاست و حراست شبکه بهداشت و درمان ملکان اطلاع دهند که در صورت مشاهده با فرد خاطی به شدت برخورد می‌شود.


...........................
نگارنده: سیاوش عینالو
...........................
انتهای پیام/60001/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها