امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91189
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیلمی در همایش صیانت از رهایافتگان از اعتیاد با انتقاد از برخی افراد ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیلمی در همایش صیانت از رهایافتگان از اعتیاد با انتقاد از برخی افراد جامعه گفت: زمانی که می‌خواستیم برای برگزاری این همایش سالن اجاره کنیم مسئولان وقتی می‌فهمیدند که سالن برای معتادان است به ما سالن نمی‌دادند.

وی افزود: سالن دانشگاه شهید بهشتی را نیز با نام برگزاری همایش مددکاران و روان‌شناسان اجاره کردیم.

مدیرعامل انجمن خیریه تولدی دوباره خطاب به وزیر کشور گفت: امروز دیگر معتادان کارتن‌ خواب ما درمان شده و به آغوش خانواده بازگشته‌اند آنها دیگر برای کشور هزینه‌ای نخواهند داشت اما ما و شما برای این افراد و خانواده آنها چه خواهیم کرد.

وی گفت:‌ بند 7 سیاست‌های کلی نظام ابلاغی در سال 85 بر حمایت اجتماعی از خانواده‌های آسیب‌دیدگان اجتماعی تأکید می‌کند اما این حمایت کجاست.

دیلمی پیشنهاد کرد: اموال مصادره شده قاچاقچیان صرف حمایت از خانواده بهبودیافتگان شود.

وی بار دیگر خطاب به وزیر کشور گفت: این خانواده‌ها نیاز به حمایت دارند و تخصیص این اموال راهکار مناسبی برای حمایت از خانواده بهبودیافتگان به شمار می‌رود.

در ادامه این مراسم پدر یکی از بهبودیافتگان که خود را روستایی، کارگر و دارای سواد ابتدایی معرفی کرده بود با سخنرانی خود حضار و وزیر کشور را تحت تأثیر قرار داد.

وی از وزیر کشور خواست تا دولت دست حمایت خود را بر سر خانواده بهبودیافتگان بکشد.

این پدر روستایی با خواندن اشعاری از حافظ، سعدی، شهریار به زبان‌های ترکی و کردی خطاب به وزیر کشور جملاتی گفت و تأکید کرد: زمانی که رئیس جمهور شما را به عنوان وزیر به مجلس پیشنهاد داد در معرفی شما گفت که شما تمام زبان‌ها را می‌دانید و احتیاجی به مترجم ندارید من در اینجا به زبان فارسی می‌گویم که فقر خانمان‌برانداز است دولت فکری به حال ما کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها