امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91202
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «توکل حبیب‌زاده» استاد حقوق دانشگاه امام صادق (ع) امروز (سه‌شنبه) در ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «توکل حبیب‌زاده» استاد حقوق دانشگاه امام صادق (ع) امروز (سه‌شنبه) در هم‌اندیشی راهکارهای حقوقی مقابله با گروه‌های تروریستی در منطقه که در محل مجمع جهانی صلح اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه اقدامات گروه داعش را می‌توان اقدامات یک گروه شورشی کلاسیک ارزیابی کرد، گفت: اقدامات تروریستی گروه داعش، اقدامات معترضان داخلی یک کشور محسوب نمی‌شود، چون آنها سعی می‌کنند که با حق تعیین سرنوشت، اقدامات خود را توجیه کنند.

حبیب‌زاده افزود: گروه داعش جزو گروه‌های شورشی نظامی در یک کشور محسوب نمی‌شود، زیرا تلاش نمی‌کنند به قدرت برسند و داعیه کسب قدرت و حاکمیت را هم ندارند، فقط مردم را قتل‌عام می‌کنند.

استاد حقوق دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به اینکه گروه تروریستی داعش فقط به دنبال ایجاد رعب و وحشت در سوریه، عراق و منطقه است، خاطرنشان کرد: داعش در عراق تنها به دنبال نسل‌کشی شیعیان است.

وی در پایان گفت: اقدامات جنایتکارانه گروهک تروریستی داعش به دولت همسایه عراق یعنی عربستان سعودی ارتباط ویژه‌ای پیدا می‌کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها