امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91212
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی معاون سابق رئیس جمهور امروز (سه‌شنبه) در هم‌اندیشی ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم عزیزی معاون سابق رئیس جمهور امروز (سه‌شنبه) در هم‌اندیشی راهکارهای حقوقی مقابله با گروه‌های تروریستی در منطقه در محل مجمع جهانی صلح اسلامی با بیان اینکه باید با تقسیم کار و بسیج فقهای شیعه و سنی و حقوقدان‌ها و ایجاد زیرساخت‌های لازم با اقدامات تروریستی مقابله کنیم، گفت: ایجاد قرارگاهی برای رسیدن به فهم مشترک به منظور برخورد با گروه‌های تروریستی و نسل‌کشی و جنایات آنها ضروری است.

وی عنوان کرد: در قرارگاه مقابله با گروه‌های تروریستی باید با استفاده از ظرفیت‌های بین‌المللی و نهادهای حقوقی و همینطور گروه‌های حقوق‌ بشری، مسئولیت دولت‌ها را برای حراست از حیات انسان‌ها گوشزد کنیم.

عزیزی با تأکید بر اینکه باید با استفاده از ظرفیت‌های مختلف راه را برای جذب افراد توسط گروه‌های تروریستی و اقدامات شیطانی آنها ببندیم، افزود: با استفاده از قوانین بین‌المللی و آیات و سنت باید تلاش شود که جنایت‌های تروریستی آنان بزرگ جلوه داده شود و همینطور مظلومیت مردم عادی که بر اثر اقدامات تروریستی آنها از بین می‌روند، نیز بیان شود.

معاون سابق رئیس جمهور با اشاره به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، گفت: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می‌تواند مبنای رفتار با دیگر ادیان و اقوام در دنیا باشد و این امر ظرفیتی است که می‌تواند باعث روشن شدن افکار جهانیان در مورد احترام به دیگران باشد.

عزیزی اظهار داشت: گروه‌های تروریستی با اقدامات جنایتکارانه خود شیعه و سنی و مسیحیان را از بین می‌برند و برای آنها دین افراد هیچ فرقی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها