امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9122
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۱
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه)، در ادامه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه)، در ادامه رسیدگی به بخش هزینه‌ای لایحه بودجه 92، با الحاق یک جزء به بند 8 لایحه بودجه  92 موافقت کردند.
 
براین اساس به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اجازه داده ‌شد، معادل مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون (3.500.000.000) دلار نزد بانک‌های کشاورزی، صنعت و معدن و توسعه صادرات ایران، سپرده‌گذاری کند تا با رعایت قوانین و مقررات از سوی بانک‌های عامل و با معرفی وزارتخانه‌های صنعت و علوم، در قالب تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی بخش غیر دولتی و شرکت‌های دانش‌بنیان اعطاء شود.
 
تبصره - مبلغ یک میلیارد و 750 میلیون (1.750.000.000) دلار از منابع مذکور در قالب تسهیلات سرمایه در گردش به شکل ارزی با معرفی وزارت جهاد کشاورزی در اختیار واحدهای تولیدی بخش غیر دولتی قرار می‌گیرد تا در جهت استمرار و افزایش تولید پروتئین دامی هزینه شود.

آیین‌نامه اجرائی این جزء حداکثر ظرف دوماه توسط وزاتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و جهادکشاورزی با هماهنگی و همکاری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس سازمان استاندارد ایران تهیه، تدوین و ابلاغ می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار