امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91240
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
«حسین واعظیان» مسئول کمیته رسانه‌های دیجیتال بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود ...

«حسین واعظیان» مسئول کمیته رسانه‌های دیجیتال بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تفکیک بخش فروشگاهی و نمایشگاهی در این دوره از برگزاری نمایشگاه قرآن، اظهار داشت: امسال با توجه به جابه‌جایی‌ مکان برگزاری نمایشگاه قرآن شاهد تغییراتی هستیم که امیدواریم با حمایت مسئولان از این فرصت به شکل مطلوب استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه کمیته رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در دو بخش نمایشگاهی و محتوایی فعالیت می‌کند، ادامه داد: در بخش فروشگاهی حدود 55 مؤسسه فعال فرهنگی که در زمینه‌های قرآن و عترت دستاوردهای قابل توجهی دارند حضور داشته و محصولات خود را در معرض نمایش قرار خواهند داد.

برگزاری جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنی برای نخستین‌بار در نمایشگاه قرآن

واعظیان با اشاره به برنامه‌های بخش نمایشگاهی این کمیته، از برگزاری جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنی خبر داد و گفت: امسال در نمایشگاه قرآن برای نخستین‌بار جشنواره وبلاگ‌نویسی برگزار می‌شود که علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره تا پایان ماه مبارک رمضان می‌توانند وبلاگ‌های خود را با مضامین قرآنی به روز کنند.

مسئول کمیته رسانه‌های دیجتیال نمایشگاه قرآن، معرفی خیر و شر در فضای مجازی را از دیگر برنامه‌های این کمیته عنوان کرد و افزود: ما قصد داریم در این دوره از برگزاری نمایشگاه قرآن ایده‌های قرآنی را به پدیده تبدیل کنیم تا بتوانیم از این طریق فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی را گسترش داده و به نوعی از ایده‌پردازان قرآنی حمایت کرده باشیم.

نقاشی آنلاین برای کودکان در نمایشگاه قرآن

وی با اشاره به برگزاری کارگاه نقاشی به صورت آنلاین در نمایشگاه قرآن، خاطر نشان کرد: کودکان علاقه‌مند به نقاشی می‌توانند با حضور در بخش رسانه‌های دیجیتال در این کارگاه نقاشی که برای نخستین‌بار در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود، شرکت کنند.

واعظیان با بیان اینکه کمیته رسانه‎‌های دیجیتال نمایشگاه قرآن دو نشست برگزار خواهد کرد، ادامه داد: در این نشست‌ها به موضوعات قرآنی در فضای مجازی پرداخته می‌شود؛ همچنین نرم‌افزارهای فاخر قرآنی نیز معرفی خواهد شد.

وی نمایشگاه قرآن را فرصتی برای انس افراد با قرآن دانست و تصریح کرد: برنامه‌های کمیته رسانه‌های دیجیتال علاوه بر محتوای غنی، باعث تعامل بیشتر مردم با مباحث قرآنی و تدبر در مفاهیم الهی خواهد شد که امیدواریم افراد در بازدید از نمایشگاه بتوانند از این فرصت استفاده کنند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها