امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91242
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،این آتش‌نشانان در شهر سیدنی استرالیا، در حرکتی نمادین و با در دست داشتن پوستر نمایشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،این آتش‌نشانان در شهر سیدنی استرالیا، در حرکتی نمادین و با در دست داشتن پوستر نمایشگاه تصویرسازی امید و تصویر« امید عباسی» حمایت خود را از برپایی این نمایشگاه اعلام کردند.

پیش از این نیز با رایزنی‌های به عمل آمده از سوی برگزار کنندگان نمایشگاه تصویرسازی «امید» با آتشنشانان جهان، گروهی از آتش نشانان در اسلو پایتخت نروژ در این حرکت نمادین شرکت کرده و حمایت خود را از برپایی این نمایشگاه و فداکاری آتش نشان ایرانی (امید عباسی) اعلام کردند.

نمایشگاه تصویر سازی امید با یادمان امید عباسی، آتتش‌نشان فداکاری که سال گذشته در حین ماموریت جان خود را فدا کرد، توسط گروه تصویرگران هنر موگه و مدرسه هنرهای ایده در گالری ایده برگزار خواهد شد.

آفرینش قهرمان‌های واقعی ارزش آفرین و کارآمد در زندگی کودکان، تجلیل و تشویق جامعه برای حمایت از این قهرمانان، تلاش برای حفظ حیات ارزش‌های انسانی در زندگی مدرن امروزی از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

همچنین همزمان با برپایی این نمایشگاه گروه تصویرسازان هنر موگه و مدرسه هنرهای ایده، همراه با جمعی از تصویرگران کودک و نوجوان، از خانواده این آتشنشان فداکار تجلیل خواهند کرد.

علاقه مندان برای حضور در این نمایشگاه می توانند 3 اثر را  با تکنیک و مواد آزاد و با اندازه حداکثر 50 در 70 سانتیمتر  تا 20 تیرماه به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کنند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها