امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91246
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بخشی که با عنوان «تصویر عاشورا» برگزار می‌شود، فیلم‌های مستند تولید سال 1392 به بعد با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بخشی که با عنوان «تصویر عاشورا» برگزار می‌شود، فیلم‌های مستند تولید سال 1392 به بعد با موضوع مفاهیم فرهنگ عاشورا پذیرفته شده، به نمایش درآمده و در آیین پایانی جشنواره هم از بهترین فیلم منتخب هیات داوری تقدیر بعمل خواهد آمد.

جایزه این بخش تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 70 میلیون ریال است که به کارگردان بهترین فیلم با مضامین عاشورایی اهدا خواهد شد. ضمن اینکه بخش‌های پژوهشی و فنی (تحقیق، تصویر، تدوین، صدا، نویسنده یا گوینده متن) این آثار نیز در کنار فیلم‌های بخش مسابقه ملی داوری خواهند شد.

علاقمندان شرکت در این بخش باید هنگام پُر کردن فرم اینترنتی شرکت در جشنواره سینماحقیقت، حتماً گزینه تصویر عاشورا را نیز تایید کنند.

عموم تهیه‌کنندگان و مستندسازان می‌بایست فرم شرکت در هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت را روی سایت جشنواره به نشانی www.defc.ir و www.cinematajrobi.ir بصورت آنلاین تکمیل نموده، از اطلاعات ثبت شده پرینت گرفته، به امضای تهیه‌کننده رسانده و همراه با نسخه DVD فیلم خود برای بازبینی به دبیرخانه جشنواره ارائه نمایند. آخرین مهلت ثبت‌نام اینترنتی روز 15 مردادماه 1393 و آخرین فرصت برای تحویل آثار به دبیرخانه جشنواره هم روز 25 مردادماه 1393 تعیین شده است.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 9 تا 16 آذرماه 1393 و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها