امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91248
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکتهای ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران در پی درخواست موسسات ویدئو رسانه عضو اتحادیه از هیات مدیره این تشکل صنفی مبنی بر ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکتهای ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران در پی درخواست موسسات ویدئو رسانه عضو اتحادیه از هیات مدیره این تشکل صنفی مبنی بر چاپ هولوگرام‌های ویژه صنفی و با انجام هماهنگی‌های لازم ، اولین سری از هولوگرام‌های اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه ایران چاپ شد و از ابتدای تیر ماه عناوین مربوط به شبکه نمایش خانگی با هولوگرام صنفی اتحادیه در دسترس خریداران قرار گرفتند.

بر پایه این گزارش،دبیرخانه اتحادیه همچنین اعلام کرد:  درهماهنگی‌های به عمل آمده با شرکت عاملی که تا پیش از این نسبت به تولید هولوگرام اقدام می کرد مقرر شد موسسات ویدئو رسانه ای که عضو اتحادیه نیستند و برخی موسسات دیگر تا زمان پایان یافتن باقی مانده هولوگرام های پیشین،به روال سابق میزان مورد نیاز خود را از شرکت مذکور تهیه کنند و پس ازآن با تمهیدات صورت گرفته توسط اتحادیه ویدئو رسانه ایران هولوگرام همه موسسات ویدئو رسانه توسط اتحادیه تامین خواهد شد.

این گزارش حاکیست: بر پایه توافقات انجام شده استفاده از هولوگرام صنفی از ابتدای تیرماه جاری مجاز بوده و منعی برای توزیع در بازار نخواهد داشت. دبیرخانه اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران همچنین برای سرعت بخشیدن به روند توزیع هولوگرام صنفی  از موسسات ویدئو رسانه عضو اتحادیه درخواست کرد برای دریافت هولوگرام های جدید، حداقل 48 ساعت قبل از توزیع عناوین خود با معرفی نماینده به دفتر مرکزی این تشکل صنفی و تکمیل فرم درخواست و ارائه مجوز پخش عناوین جدید دارای مجوز سازمان سینمایی وزارت ارشاد نسبت به دریافت هولوگرام درخواستی محصولاتشان اقدام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها