امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91253
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور در دو بخش مکتوب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور در دو بخش مکتوب و بخش دانشگاهیان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه تحول علوم انسانی در معرض دید عموم قرار می‌دهد.

برگزاری نشست‌های علمی تخصصی با عناوینی همچون، مفاهیم روان شناختی در قرآن کریم، جریان شناسی تفسیر سلفی و مکانیزم‌های نظارت خدا بر رفتار انسان و اثر آن در تنظیم رفتار اجتماعی از دیدگاه قرآن کریم از جمله برنامه‌های علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در بخش دانشگاهیان بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است.

همچنین ارائه مشاوره تخصصی پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌های قرآنی با رویکرد میان رشته‌ای و با حضور اعضای هیئت علمی پژوهشگاه از دیگر فعالیت‌های پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در این دوره از نمایشگاه است. قرآن و اقتصاد، قرآن و علوم تربیتی، قرآن و علوم اسلامی، قرآن و روان شناسی، قرآن وجامعه شناسی، قرآن و علوم انسانی و قرآن و مدیریت موضوعاتی است که در برنامه مشاوره گنجانده شده است.

علاقه‌مندان برای آگاهی از زمان دقیق اجرای برنامه‌های فوق می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به نشانی www.rihu.ac.ir مراجعه کنند.

غرفه پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در بخش مکتوب در سالنA غرفه 44 پذیرای علاقه‌مندان به کتب علوم انسانی اسلامی است.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها