امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9126
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 79
به گزارش فارس به نقل از سان فرانسیسکو کرونیکل، اپل به میلیاردها دلار تخلف مالیاتی متهم است. این شرکت برای این کار از شعبات خود در ایرلند بهره گرفته و ...

به گزارش فارس به نقل از سان فرانسیسکو کرونیکل، اپل به میلیاردها دلار تخلف مالیاتی متهم است. این شرکت برای این کار از شعبات خود در ایرلند بهره گرفته و توانسته با سوءاستفاده از قوانین مالیاتی این کشور تا دو سوم از درآمد خود را محفوظ از پرداخت مالیات نگه دارد.

به دنبال تخلفات گسترده شرکت های فناوری آمریکا و عدم پرداخت مالیات از قبل تعیین شده برای آنها، تحقیقات گسترده ای در این زمینه در اروپا و آمریکا صورت گرفته و سناتورهای آمریکایی با تحقیق در این زمینه قصد دارند سوءاستفاده از قوانین مالیاتی کشورهای اروپایی مانند ایرلند برای فرار مالیاتی را متوقف کنند.

تحقیقات سنای آمریکا نشان می دهد بیش از هزار شرکت تجاری این کشور در خارج از مرزهای آن حدود 1.9 تریلیون دلار درآمد داشته اند، اما هیچ مالیاتی پرداخت نکرده اند.
پیش از این گوگل هم به علت فرار مالیاتی در انگلیس مورد انتقادهای گسترده قرار گرفته و ازسوی یکی از نمایندگان مجلس عوام، شیطان لقب گرفته بود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها