امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91262
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با حکم معاون رئیس رسانه ملی در امور سیما، سیدجواد رمضان نژاد به عنوان مدیر شبکه افق معرفی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با حکم معاون رئیس رسانه ملی در امور سیما، سیدجواد رمضان نژاد به عنوان مدیر شبکه افق معرفی شد.

دارابی، رمضان نژاد را از نسل مدیران متدین جوان خوش فکر و با سواد رسانه ملی و از رویش های حاصل از برکات این نظام دانست.

وی شبکه افق را شبکه ای فرهنگی دانست که در راستای تنوع و تکثر رسانه ای و توجه بایسته به تخصصی شدن شبکه ها در حوزه تخصصی «انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی و سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی» اقدام به تأمین، تولید و پخش برنامه در ساختارهای مختلف خواهد کرد.

دارابی با اشاره به اینکه معاونت سیما گفتمان انقلاب اسلامی را در صدر اولویت های خود جای داده است گفت: با شکل گیری نسل دوم شبکه ها (شبکه های تخصصی) که عمدتاً موضوع محور می باشد این شبکه ها اهتمام اصلی خود را اشاعه، ترویج، تبیین، نهادینه کردن و تثبیت گفتمان انقلاب اسلامی مبذول خواهد کرد.
 
معاون سیما از رمضان نژاد خواست شبکه افق را مرکزی برای همکاری و مشارکت نیروهای حزب اللهی جوان، با انگیزه و مستعد در تولید برنامه ها قرار دهد و بر این اساس شناسایی ظرفیت ها، استعدادها و رویش های انقلاب اسلامی و جذب و به کارگیری آنها در اولیت کاری خود قرار دهید. وی افزود شبکه افق باید توانایی کادرسازی حرفه ای برای تولید برنامه هایی در تراز انقلاب اسلامی را در سپهر راهبردهای خود قرار دهد.

دارابی ادامه داد: شبکه افق باید عالمانه، حرفه ای مستند، باورپذیر و هنرمندانه به روایت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بپردازد، در برابر تحریفات انقلاب روشنگری کند و دشمن شناسی و دوست شناسی را در اولویت های خود قرار دهد. در تولید فیلم و سریال، پویا نمایی (انیمیشن)، مستند، گفتگو محور، ترکیبی و به خصوص در مناسبت ها باید حرف های نو با طرح و فرم جذاب برای مخاطبان ارائه کند. مرکز صبا و سیما فیلم برای تحقق این مهم مأموریت مضاعف برای همکاری دارند.

وی افزود: ارائه برنامه هایی نو، بدیع و مبتکرانه در حوزه سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی از دیگر اولویت های افق می باشد.

معاون سیما با اشاره به اینکه برنامه های این شبکه هم تولیدی و هم تأمینی خواهد بود گفت: در حال حاضر برنامه های این شبکه یک ساعته و در طول ماه مبارک رمضان به دو ساعت در روز افزایش خواهد یافت.

دارابی از مدیران شبکه های سیما خواست همکاری جدی و مناسبی با شبکه افق داشته باشد.

وی به طور خاص و ویژه از مرکز صبا و سیما فیلم خواست همکاری مستمری برای تولید فیلم و سریال و نیز انیمیشن های انقلاب و دینی داشته باشند.

رمضان نژاد کارشناس ارشد علوم ارتباطات است و پیش از این مدیرگروه مستد شبکه چهار سیما، مدیر مرکز آموزشی و پژوهشی شهید آوینی صدا و سیما و رئیس کانون برنامه سازان جوان بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها