امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91263
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،نخستین جشنواره فیلم های ایرانی در سنگاپور در حالی برگزار شد که  استقبال فوق العاده ای از پخش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،نخستین جشنواره فیلم های ایرانی در سنگاپور در حالی برگزار شد که  استقبال فوق العاده ای از پخش آثار سینمای ایران در این جشنواره شکل گرفت به طوری که آمار بلیط های فروخته شده  نشان از استقبال 90 درصدی از این جشنواره دارند و  بیشترین استقبال نیز در این جشنواره از فیلم «جدایی نادر از سیمین» شکل گرفت.

بر اساس این گزارش، «حس پنهان» ،«خیلی دور خیلی نزدیک»، «یکی می خواد باهات حرف بزنه»، «زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، «من همسرش هستم»، «خوابم می آد»، «اینجا بدون من» و «جدایی نادر از سیمین» عناوین فیلم هایی هستند که در جشنواره فیلمهای ایرانی سنگاپور نمایش داده شدند.

جشنواره فیلم‌های ایرانی در سنگاپور به همت امور بین الملل سازمان سینمایی، سفارت جمهوری اسلامی ایران و مرکز سینمایی کشور سنگاپور و  در راستای برنامه ریزی های انجام شده و بررسی فنی سینماهای این کشور ، از 29 خرداد  تا سوم تیر93 در سنگاپور برگزار گردید.

رییس انجمن سینمای سنگاپور پیش از این اعلام کرده بود در صورت استقبال از جشنواره فیلم های ایرانی، این رویداد فرهنگی به صورت دایمی در سنگاپور برگزار خواهدشد.

در این جشنواره که در روز یکشنبه  1 تیر تیرماه به اتمام رسید  شماری از مقامات سنگاپوری و ایرانیان مقیم این کشور از این جشنواره دیدن کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها